Jet Sosyete 3. bölüm yeni fragmanı yayında! Jet Sosyete 2. son bölüm izle!

Star TV'nin yeni dizisi Jet Sosyete'nin 3. bölüm yeni fragmanı herkesi kahkahaya boğdu. Yayınlanan yeni fragmanda şirkete tanıtılan Yaşar usta ekranları başındakileri gülmekten kırıp geçiriyor. Yeni fragmanda ayrıca Çağla Şikel sürprizi de var. Jet Sosyete 2. son bölüm izleme linki de haberimizde. İşte yeni bölüm tanıtımı ve diziye dair ayrıntılar...

Jet Sosyete 3. bölüm yeni fragmanı yayında! Jet Sosyete 2. son bölüm izle!

Başrollerinde Gülse Birsel, Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş ve Cengiz Bozkurt gibi isimlerin yer aldığı Jet Sosyete 3. bölüm yeni fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda Yaşar Usta’nın Ozan’ın ve Gündüz’ün komik sahneleri izleyen herkesi güldürdü. Jet Sosyete 2. son bölüm izleme linki de haberimizde.

Star TV’nin Gülse Birsel’li yeni dizisi Jet Sosyete’nin hem yeni bölüm fragmanı hem son bölüm izleme linki haberimizde. İşte her bölümde daha da komik bir hal alan Jaet Sosyete’nin bu haftaki bölümüna dair ayrıntılar…

jetsosyete3

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Yaşar Usta ofisteki kumpaslarla baş edebilecek mi?

Yaşar'ın Özpamuk Tekstil'e genel müdür olmasıyla ofis içinde entrikalar başlar. Tony ile Pelin’in kurduğu kumpaslara karşı Yaşar hem ofisteki pozisyonu korumak hem de Cengiz Beyler ile komşuluk hayatına devam etmek için elinden geleni yapmaya hazırdır.

jetsosyete3-5

Safiye ise Gizem’in kendisini cemiyet hayatına tanıştıracağı lansmana gidebilmek için binbir yolu deneyecek, ne olursa olsun o lansmana gidecektir. Cengiz ve Zahide, İlayda'nın Ozan ile barışmasına aracı olmaya çalışsalar da Ozan'ın yan komşu baldız Melike'ye olan ilgisi gün geçtikçe artmaktadır. Yıldız ile Ozan’ın birlikte bar çıkışında çekilmiş fotoğraflarını gazetede gören Talip ise Yaşar’ı uyarıp uyarmamak konusunda kararsız kalır.

JET SOSYETE 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

 

JET SOSYETE SON BÖLÜM İZLE

jetsosyete3-6