Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Jet Sosyete 5. yeni bölüm fragmanı geldi! Jet Sosyete 4. son bölüm izle!
Jet Sosyete 5. yeni bölüm fragmanı geldi! Jet Sosyete 4. son bölüm izle!
Star TV'nin yeni dizilerinden Jet Sosyete 5. yeni bölüm fragmanı geldi! Yeni fragmanda Gizem kaynanası Zahide Hanım'dan şikayetçi. Ozan ve İlayda tanışıyorlar. Jet Sosyete 4. son bölüm izleme linkini ve diziye dair yeni gelişmeleri haberimizde bulabilirsiniz.
Magazin 15 Mart 2018 - 08:14

Başrollerini Gülse Birsel, Cengiz Bozkurt, Çağlar Çorumlu ve Hasibe ERren gibi ünlü yıldızların paylaştığı Jet Sosyete 5. yeni bölüm fragmanı geldi! Yeni fragman yeni bölümün komik olacağına dair ipuçları veriyor. İşte Jet Sosyete 4. son bölüm izleme linki ve yeni bölüm dair merak edilenler…

4. SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Genel Müdür Yaşar personel çıkarabilecek mi?

Cengiz Bey şirkette tasarruf önlemleri için işten çıkartma yapılmasını ister; üstelik bu durumu da Yaşar'ın kararıymış gibi şirkete duyurur. İşlerini kaybetmek istemeyen personel aslında sinir oldukları Yaşar'a şirinlik yapma yarışına girerler. Gizem alışveriş bağımlılığı terapisi için evde düzenlediği seansa Safiye'yi de davet eder; Safiye “farklı” bakış açısıyla bu seansın yıldızı olur. Sitenin bahçıvanının kovulması üzerine Melike Özpamuk ailesinin yeni bahçıvanı olarak göreve başlar. Ozan ile Melike'nin geçirdiği zaman artarken İlayda ise bu durumdan gittikçe daha rahatsız olmaktadır. Talip, Yıldız ile arasındaki buzları eritmeye çalışırken, Gündüz de Yaşar'dan aldığı tavsiye ile Alara'nın evine sürpriz bir ziyarette bulunur.

jetsosyete5-1

5. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yeni fragmanda Yaşar tarafından söylenen ‘Nefes aldığım sürece orda genel müdür olarak kalmak istiyorum. cümlesi komik bir ayrıntı olarak görülüyor. Gizem kaynanasın Zahide Hanım’dan şikayetçi. Ozan ve İlayda tanışıyorlar. Bu tanışmanın sonuçları ne olacak? İşte tüm bu soruların yanıtlarına 5. yeni bölümde ulaşacağız.

JET SOSYETE 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

JET SOSYETE 4. SON BÖLÜM İZLE

jetsosyete5-3