Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Jet Sosyete 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Jet Sosyete 4. son bölüm izle!
Jet Sosyete 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Jet Sosyete 4. son bölüm izle!
Gülse Birsel'in yeni dizisi Jet Sosyete 4. bölümü ile izleyicileri kahkalara boğdu. 5. bölümde neler olacağını merak edeneler Jet Sosyete yeni bölüm fragmanını araştırıyor. Son bölümde Gizem alışveriş bağımlılığı terapisi için evde düzenlediği seansa Safiye’yi de davet ediyor. Jet Sosyete yeni bölüm fragmanı yayınlandı.İşte son bölüm özeti...
Magazin 11 Mart 2018 - 22:45

Orta halli bir ailenin jet hızıyla sosyeteye giriş hikayesi Jet Sosyete son bölümü ile nefes kesti. İzleyicileri Gülse Birsel’in kaleminden ekrana gelen Jet Sosyete yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından araştırılmaya başlandı. Peki Jet Sosyete 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte yeni bölüm detayları ve son bölüm özeti…

JET SOSYETE SON BÖLÜM ÖZETİ

Cengiz Bey şirkette tasarruf önlemleri için işten çıkartma yapılmasını ister; üstelik bu durumu da Yaşar'ın kararıymış gibi şirkete duyurur. İşlerini kaybetmek istemeyen personel aslında sinir oldukları Yaşar'a şirinlik yapma yarışına girerler.

JET SOSYETE 4. BÖLÜM İZLE!

Gizem alışveriş bağımlılığı terapisi için evde düzenlediği seansa Safiye'yi de davet eder; Safiye “farklı” bakış açısıyla bu seansın yıldızı olur. Sitenin bahçıvanının kovulması üzerine Melike Özpamuk ailesinin yeni bahçıvanı olarak göreve başlar. Ozan ile Melike'nin geçirdiği zaman artarken İlayda ise bu durumdan gittikçe daha rahatsız olmaktadır.

Talip, Yıldız ile arasındaki buzları eritmeye çalışırken, Gündüz de Yaşar'dan aldığı tavsiye ile Alara'nın evine sürpriz bir ziyarette bulunur.

JET SOSYETE YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Başrollerinde Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan’ın yer aldığı ve BKM’nin yapımcılığını üstlendiği Jet Sosyete'nin; yönetmeni Hakan Algül.

JET SOSYETE 5. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Son güncelleme: 08:55 - 20.03.2018