Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Jet Sosyete 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Jet Sosyete 5. son bölüm izle!
Jet Sosyete 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Jet Sosyete 5. son bölüm izle!
Jet Sosyete 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Star TV'nin yeni komedi dizisi Jet Sosyete son bölümü ile ekranlara geldi. 5. bölümü izleyen dizinin takipçileri Jet Sosyete yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı merak ediyor. Son bölümde Ozan, Pelin ve Tony’nin yakın arkadaşlıklarını kıskanan Yaşar, kendisini de bu ekibe dahil etmenin yollarını arıyor. Peki Jet Sosyete 6. yeni bölüm fragmanı yayıncı kuruluş tarafından paylaşıldı mı?
Magazin 18 Mart 2018 - 22:44

Jet Sosyete son bölümün ardından 6. bölümde neler olacağının ipuçlarını arayanlar yeni fragmanı bekliyor. Jet Sosyete 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Jet Sosyete 5. son bölümde İlayda, Melike'nin ağzından Ozan ile ilgili laf almak için onunla yakınlaşmaya çalışır. Orta halli bir ailenin jet hızıyla sosyeteye giriş hikayesi Jet Sosyete yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

JET SOSYETE SON BÖLÜM ÖZETİ

Ozan'ın ofise geri dönmesi ile Yaşar kendisini iyice dışlanmış hisseder. Ozan, Pelin ve Tony'nin yakın arkadaşlıklarını kıskanan Yaşar, kendisini de bu ekibe dahil etmenin yollarını arar. Talip en sonunda Yıldız'a açılmaya karar verir ancak buluşmaları her iki taraf için de bekledikleri gibi gitmez. Evdeki yoğun boya kokusundan içeri giremeyen Yaşarları, Gizem flm izlemeye davet eder. Ancak Gizem ile film izlemek sanıldığı kadar kolay değildir.  Jet Sosyete son bölümünü yayınlandığı anda aşağıdaki linkten seyredebilirsiniz.

JET SOSYETE 5. BÖLÜM İZLE!

İlayda, Melike'nin ağzından Ozan ile ilgili laf almak için onunla yakınlaşmaya çalışır. Öte yandan Alara ve Gündüz'ün ilişkisi için endişelenen İlayda, Tony ile beraber yeni bir plan hazırlar.

JET SOSYETE YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Başrollerinde Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan'ın yer aldığı ve BKM'nin yapımcılığını üstlendiği Jet Sosyete’nin; yönetmeni Hakan Algül.

JET SOSYETE 6. BÖLÜM FRAGMANI

Son güncelleme: 13:16 - 24.03.2018