Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Jet Sosyete 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Jet Sosyete 6. son bölüm izle!
Jet Sosyete 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı Jet Sosyete 6. son bölüm izle!
Jet Sosyete'nin 6. bölümü herkesi kahkahaya boğdu.Son bölümün ardından izleyiciler Jet Sosyete 7. yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Son bölümde ütün kredi kartları ve imkanları elinden alınan Gizem, Safiye’nin de yardımıyla artık asgari ücret ile evi ve kendini çekip çevirmek zorunda kalıyor. İşte Jet Sosyete 7. yeni bölüm fragmanı
Magazin 25 Mart 2018 - 23:04

Orta halli bir ailenin jet hızıyla sosyeteye giriş hikayesi Jet Sosyete dizisi son bölümü ile tam not aldı. Son bölümün ardından yeni bölümde neler olacak merak edenler Jet Sosyete 7. bölüm fragmanını araştırmaya başladı. 6. bölüme Gizem’in mali krizi damga vurdu. İşte Jet Sosyete yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtı ve son bölüm özeti…

JET SOSYETE SON BÖLÜM ÖZETİ

Cengiz Bey, Gizem'in aşırı harcamalarına artık isyan eder. Bütün kredi kartları ve imkanları elinden alınan Gizem, Safiye'nin de yardımıyla artık asgari ücret ile evi ve kendini çekip çevirmek zorundadır. Alara'nın bir yorumu üzere tüm jet sosyetenin Talip'in ocakbaşına akın etmesi üzerine Talip'in imdadına Yıldız yetişecektir. Yaşar'ın kendisini beğenmemesine kırılan Safiye ise büyük bir değişime girer.

JET SOSYETE 6. BÖLÜM İZLE!

İlayda ile arasını düzeltmenin yollarını arayan Ozan, ona hediye köpek alır. Ancak bu köpek Ozan'ın da İlayda'nın da başını belaya sokacaktır. Gündüz'ün İlayda'nın uyarısı ile sosyete gibi davranmaya başlaması Alara'yı çileden çıkarır.Kişiye özel kutu yemek servisindeki ticari potansiyeli gören Yaşar ise ev halkını örgütler ve ofis arkadaşlarına ev yemeği tadında diyet kutu yemek getirtmeye başlar. Ancak işler umduğu gibi gitmeyecektir.

JET SOSYETE YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


Başrollerinde Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan’ın yer aldığı ve BKM’nin yapımcılığını üstlendiği Jet Sosyete'nin; yönetmeni Hakan Algül.

Son güncelleme: 10:51 - 28.03.2018