Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Jet Sosyete 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Jet Sosyete 8. son bölüm izle!
Jet Sosyete 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Jet Sosyete 8. son bölüm izle!
Star TV'nin sevilen dizisi Jet Sosyete 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni fragmanda Yaşar sosyal medyaya video hazırlıyor. Alara, Gündüz'ü beklerken kaçırılıyor. Kısacası Jet Sosyete yine komik bir bölüm vaat ediyor. İşte yeni bölüm tanıtımı ve Jet Sosyete 8. son bölüm izleme linki...
Magazin 18 Nisan 2018 - 12:02

Başrollerini Gülse Birsel, Çağlar Çorumlu, Sarp Apak, Derya Karadaş ve Cengiz Bozkurt gibi ünlü isimlerin paylaştığı Jet Sosyete 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde kaçırılan Alara bulunabilecek mi? Yaşar’ın Yaşarlı Sabah’lar projesi tutacak mı? İşte yeni tanıtım videosu ve Jet Sosyete 8. son bölümü…

jet-sosyete-9-1


SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Uzaya gitmenin iyi bir reklam malzemesi olacağına inanan Cengiz Bey'in de desteği ile Gizem, uzay seyahatine gitmek için eğitim kampına gitmeye karar verir. Uzay seyahati adayları için yeterlilik eğitimi kampının diğer katılımcıları ise İlayda, Alara ve Gizem'dir. Adaylar zorlu sınavlardan geçerek seyahate hak kazanmaya çalışacak.

Özpamuk Tekstil'de ise erkeklerin rahatlığını ön plana çıkaran pijama takımı krizi var. İlayda’ların yeni ürettiği takımlar ofiste zor anlar yaşatacak.

jet-sosyete-9-3

Alara'nın teşviki ile Gündüz sitenin spor salonunda dövüş dersi vermeye başlar. Tüm jet sosyeteyi etkileyen bu derslerden en çok nasibi ise Ozan alır.

Yaşar ayın elemanı ödülü yarışmasından kazandığı parayı lüks tüketime harcamaya karar verir. Parayı nasıl harcayacağını şaşıran Yaşar'ın sağlıksız yaşam biçimi tehlike oluşturacaktır. Bu sırada Talip, Yıldız'ı ailesinden istemeye karar verdiği için annesi Şennur'u çağırır. Şennur'u ikna etmek pek kolay olmayacaktır.

Ozan, İlayda'nın organize ettiği bir yemekte eski lise arkadaşı Berk ve Melike ile bir araya gelir. Berk'in yanında devamlı ezilen Ozan, çareyi yakın arkadaşı Oğuzhan Koç'ta arayacaktır.


jet-sosyete-9-2

JET SOSYETE 9. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

JET SOSYETE 8. SON BÖLÜM İZLE