Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Jet Sosyete sezon finali yaptı! Gülse Birsel’den bomba açıklama…
Jet Sosyete sezon finali yaptı! Gülse Birsel’den bomba açıklama…
Perşembe akşamları TV8 ekranlarında yayınlanan Jet Sosyete dizisi sezon finali yaptı. Birinci sezonu Star TV, ikinci sezonu TV8'de yayınlanan dizi hakkında Gülse Birsel'den bomba gibi bir açıklama geldi.
Magazin 2 Mayıs 2019 - 23:58

Jet Sosyete dizisinin hem başrolünde yer alan hem de senaryosunu yazan Gülse Birsel, Instagram adresinden dizinin yeni sezonda yeni bir kanalda yayınlanacağını duyurdu.

Birsel şöyle bir açıklama yaptı: “Bu akşam size iyi seyirler ve the one and only Nilüfer eşliğinde bol neşe! Ben haftaya kısa bir tatil, sonra yeni sezonda başka bir platformdan evlere neşe, ruhlara huzur getirecek, hepimize iyi gelecek 40-50 dakikalık Jet Sosyete bölümlerine ufaktan hazırlık… Bizleri şu ana kadar yaklaşık 4500 dakika seyrettiğiniz için çok teşekkürler. 39 bölümü yedik vallahi. (İlk sezon için @startv, bu sezon için @tv8 ve @acunilicali'ya çok teşekkürler.) Gösteri devam edecek…”

Son güncelleme: 08:17 - 03.05.2019