Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Jet Sosyete Oyuncu kadrosu! Gülse Birsel’in Jet Sosyete Dizisi’nin ilk fragmanı yayınlandı!
Jet Sosyete Oyuncu kadrosu! Gülse Birsel’in Jet Sosyete Dizisi’nin ilk fragmanı yayınlandı!
Star TV'de yayınlanmaya bşalyacak olan Gülse Birsel’in yeni dizisi Jet Sosyete'nin ilk bölüm fragmanı geldi! Dizi güçlü oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. İşte başrollerinde Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel gibi pek çok önemli ismin bulunduğu Jet Sosyete'nin ilk fragmanı ve dizi hakkında merak edilenler.
Magazin 24 Ocak 2018 - 08:49

Yalan DÜnya ve Avrupa Yakası gibi sitcom’larla büyük beğeni toplayan Gülse Birsel yepyeni bir diziyle ekranlara dönüyor. Star TV’de yayınlanacak Jet Sosyete yine reyting rekorlarını kırmaya hazırlanıyor. İşte Jet Sosyete kadrosu ve yayınlanan ilk bölüm fragmanı…

jetsosyete3jetsosyete5

Gülse Birsel’in 3 yıl aradan sonra ekrana dönüş yapacağı, merakla beklenen dizi ‘Jet Sosyete’ Star'da izleyicileri ile buluşacak.

Ekranlarda özlenen komedi ‘Jet Sosyete' ile geri geliyor

jetsosyete1

BKM yapımcılığında; yönetmen Hakan Algül tarafından hayata geçirilecek “Jet Sosyete” yıldız oyuncu kadrosu ile ekranlarda komedi fırtınası estirecek.

jetsosyete2

JET SOSYETE’NİN OYUNCU KADROSU!

Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom, Deniz Cengiz, Emre Taştekin ve Ecem Uzun'un oyuncu kadrosunda yer aldığı Jet Sosyete, orta halli bir ailenin jet hızıyla sosyeteye giriş hikayesini konu alıyor.

jetsosyete6

Gülse Birsel’in 3 yıl aradan sonra ekrana dönüş yapacağı, merakla beklenen ‘Jet Sosyete’ dizisi izleyiciler ile buluşmak için gün sayıyor.

JET SOSYETE’NİN KONUSU

Dizide, orta halli bir ailenin aniden jet sosyeteye girmesi ve sosyeteye uymayan komik hikayeleri konu ediliyor.

JET SOSYETE İLK BÖLÜM FRAGMANI

BKM yapımcılığında; yönetmen Hakan Algül tarafından hayata geçirilecek “Jet Sosyete” yıldız oyuncu kadrosu ile ekranlarda komedi fırtınası estirecek.

Jet Sosyete Yakında Star’da! Gülse Birsel'in kaleminden yepyeni bir komedi dizisi… Gülse Birsel’in 3 yıl aradan sonra ekrana dönüş yapacağı, merakla beklenen dizi ‘Jet Sosyete’ Star'da izleyicileri ile buluşacak. Ekranlarda özlenen komedi ‘Jet Sosyete' ile geri geliyor BKM yapımcılığında; yönetmen Hakan Algül tarafından hayata geçirilecek “Jet Sosyete” yıldız oyuncu kadrosu ile ekranlarda komedi fırtınası estirecek. Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Gülse Birsel, Sarp Apak, Ayşenil Şamlıoğlu, Bartu Küçükçağlayan, Aslı Bekiroğlu, Hasibe Eren, Enis Arıkan, Şahin Irmak, Tuğba Çom, Deniz Cengiz, Emre Taştekin ve Ecem Uzun'un oyuncu kadrosunda yer aldığı Jet Sosyete, orta halli bir ailenin jet hızıyla sosyeteye giriş hikayesini konu alıyor. Heyecanla beklenen Jet Sosyete'nin Ocak ayında sete çıkması planlanıyor.

Startv (@startvcom)’in paylaştığı bir gönderi ()

jetsosyete5

Jet Sosyete ile ekrana dönmesine kısa bir süre kalan Gülse Birsel'in yeni dizisi Jet Sosyete'nin afiş çekimleri yapıldı! Çekimlerdeki eğlenceli havanın fotoğraflara da yansıdığı görülüyor.

jetsosyete1

Star TV ekranlarında yayınlanacak olan ve geniş kadrosuyla dikkat çeken Jet Sosyete dizisinin çekimleri Adile Sultan Sarayı’nda yapıldı. Komedi dizilerinin aranan senaristi ve oyuncusu Gülse Birsel, 3 yıl aranın ardından yeni bir kahkaha tufanı ile ekranlara geri dönüyor.