Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Jet Sosyete yeni sezon ne zaman, hangi kanalda yayınlanacak?
Jet Sosyete yeni sezon ne zaman, hangi kanalda yayınlanacak?
Gülse Birsel, Jet Sosyete hayranlarına Instagram hesabından güzel haberi verdi. Ünlü senarist ve yönetmen "Herkes sıcacık rahat evindeyken, o esnada başka bir yerde...Sete girdik." dedi. Peki Jet Sosyete yeni sezon ne zaman, hangi kanalda yayınlanacak?
Magazin 10 Eylül 2019 - 23:22

Jet Sosyete, daha önce iki farklı kanalda iki sezon yayınlanmıştı. Türkiye’de komedi dizisi denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Gülse Birsel, Jet Sosyete dizisinin hem senaristi hem de başrol oyuncularından biri. Sezon finalinin ardından dizi hakkında bir çok iddia ortaya atılmıştı. Gülse Birsel de iddialara yanıt verdi.

JET SOSYETE YENİ SEZON NE ZAMAN, HANGİ KANALDA?

Gülse Birsel, merak edilen sorular için şöyle bir açıklamada bulundu: “Ekim ayından itibaren yeni bölümlerle sadece @puhutv’deyiz! Not: Puhu tv ücretsiz bir dijital platformdur. Yani internetiniz olması yeterli. İnternet varsa, telefonunuzdan, bilgisayardan, apple tv'den, smart tv'den, akıllı televizyonunuzdan, veya internete girmeyen benimki gibi daha eski model televizyonunuza bir android tv kutusu alıp takıp internete bağlayarak, sonra puhutv.com'a girip ücretsiz üye olarak seyredebilirsiniz.”

Son güncelleme: 09:59 - 15.01.2020