Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
John Travolta imajını değiştirdi
John Travolta imajını değiştirdi
Ünlü oyuncu John Travolta yeni yıla yeni imajıyla girdi. Sosyal medya hesabı üzerinden fotoğrafını paylaşan Travolta, yeni halini takipçilerinin beğenisine sundu.
Magazin 8 Ocak 2019 - 10:12

Greace filmiyle dünya çapında tanınan bir isim haline gelen John Travolta geride bıraktığımız gün yaptığı paylaşımla yeni imajını gözler önüne serdi. Sosyal medyadan paylaşılan karede Travolta’nın saçlarını tamamen kazıttığı görülüyor. Ancak başarılı oyuncuyu yıllar içinde takip eden muhabirler ve hayranları onun kısa aralıklarla farklı saç modellerine sahip olduğunu hatırlayacak. 64 yaşındaki Travolta’nın yeni görüntüsü en azından yeni bir projeye kadar onu peruksuz bir şekilde göreceğimizin işareti oldu.

john-travolta

Kızı ile çekilmiş bir fotoğrafı Instagram hesabına koyan ve “Herkese harika bir yeni yıl dilerim” notunu yazan 64 yaşındaki ABD’li oyuncu John Travolta, 2019’a da yeni imajıyla girmiş oldu…

Son güncelleme: 09:32 - 09.01.2019