Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Johnny Depp yalana bağımlı’
‘Johnny Depp yalana bağımlı’
Johnny Depp ile eski iş ortaklarının arası açıldı. Eski iş arkadaşlarını kendisini zarara uğrattıkları için dava eden Depp'e karşı taraftan cevap geldi: "Johnny Depp yalana bağımlı birisi."
Magazin 27 Nisan 2017 - 10:56

Depp, kendisini milyonlarca zarara uğrattıkları gerekçesiyle eski iş ortaklarına 25 milyon dolarlık bir dava açmış, eski iş arkadaşları da karşı dava açarak, Depp’in birlikte çalıştıkları süre boyunca lüks yaşamdan vazgeçmeyerek gereksiz harcamalarda bulunduğunu belirtmişti.

The Wall Street Journal’a konuşan 53 yaşındaki ABD’li Depp, birlikte çalıştıkları süre boyunca gerçekleştirdiği harcamalara dikkat çekerek, The Management Group (TMG) ekibini kendisini bilerek zarara uğrattığını vurguladı.

‘AYDA 2 MİLYON DOLAR HARCIYOR’

TMG sözcüsü David Shane ise The Associated Press’e yaptığı açıklamada, ünlü oyuncuyu ‘yalana bağımlı’ birisi olarak tanımladı ve “Depp, kendi sorumluluğunu alamayan, hayatını yalanlarla sürdüren birisi” dedi. TMG’ye göre Depp’in aylık harcaması 2 milyon dolara yakın. Geçtiğimiz Salı günü TMG’ye karşı dava açan Depp’in avukatları, grubun mali işlerde usulsüzlük yaptığına dair kanıtları olduğunu öne sürdü.