Julie Walters: Kansere yakalanmak bir nimetti

'Harry Potter' ve 'Mamma Mia' filmlerinin yıldızı Julie Walters, kansere yakalandıktan sonra oyunculuğu bırakmasını, "Çok çalışıyordum. Kanser benim için neredeyse bir nimetti" diye açıkladı.

Julie Walters: Kansere yakalanmak bir nimetti

İngiliz oyuncu Julie Walters, verdiği bir röportajda, kansere yakalanmanın kendisi için neredeyse bir nimet olduğunu düşündüğünü açıkladı.

70 yaşındaki Julie Walters, 2018’de 3. evre bağırsak kanseri teşhisi konulmasının ardından kemoterapi görmüş, ameliyat olmuş ve uzun süren tedaviler sonucu hastalığı yenmişti.

“KANSER HER ŞEYDE BASKIN GELİYOR”

The Times’a konuşan oyuncu, kanser olduğunu öğrendiğinde hislerini şöyle açıkladı:

* Garip bir tepki verdim. Bir yanım ‘Aman tanrım, kanser oldum! Aman tanrım!’ diyordu. Bunun şokuyla uğraşıyordum. Ama aynı zamanda ‘Daha fazla iş yapmam gerekmiyor. Aslında bu koşu bandından çıkabilirim’ diyordum.

* Çok çalışıyordum ve işi bırakmam için büyük bir bahanem vardı artık. Kanser her şeyde baskın geliyor. Yani tuhaf şekilde içimde büyük bir rahatlama vardı. Ama beni durduracak bir şeye ihtiyacım vardı.

Walters, çok çalışmanın ve stresin kanser hastalığını tetiklediğine inandığını da belirtti.

“Ameliyat olduğumda geleceği düşündüğümde ‘Bir daha çalışmayacağım’ dedim kendime” ifadesini kullanan Walters, “Tabii yeni bir Mamma Mia olmadığı sürece” eklemesini yaparak, ses getirecek bir film teklifi olursa yeniden sinemaya dönmeyi düşünebileceği sinyali verdi.

Loading...