Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Justin Bieber’ın koruması iki polisi yaralamaktan tutuklandı!
Justin Bieber’ın koruması iki polisi yaralamaktan tutuklandı!
Justin Bieber'ın 32 yaşındaki güvenlik şefi Michael Arana, geçen gece 02.30'da alkollü bir şekilde direksiyonun başına geçti. Arana, seyir halindeyken direksiyon hakimiyetini kaybederek görev yapan iki polis memurunu yaraladı.
Magazin 1 Aralık 2017 - 09:20

Son günlerde Selena Gomez ile  magazin basınını meşgul eden dünyaca ünlü yıldız Justin Bieber‘ın, korumaları ile başı dertte. OnurAkayMedya'nın edindiği bilgiye göre,  Bieber‘ın güvenlik şefi Michael Arana, alkollü araç kullanarak polis arabasına çarptı ve iki polis memurunu yaraladı. Kaza Miami'nin güney kısmı West Kendall'da meydana geldi. Hastaneye kaldırılan polis memurları tedavileri tamamlandıktan sonra taburcu oldu. Ancak 32 yaşındaki Michael, bugün DUI suçundan tutuklandı. Micheal, 2014 yılında Justin Bieber'la birlikte Miami'de hapisten çıkarken görüntülenmişti. O dönem Bieber suçlu bulunmuş ve DUI suçu için 50 bin dolar bağış yapmak zorunda kalmıştı.
justinbiederpolis1

sa

Yaralanan polis memuru

Son güncelleme: 09:40 - 01.12.2017