Kaan Tangöze, sevgilisi Kıvılcım Ural’a sahip çıktı

Kaan Tangöze, eski eşinin sevgilisi Kıvılcım Ural hakkında yaptığı, "Kaan'ı kullanıyor. İlişkileri bitti biliyorum" açıklamasına basın bülteniyle yanıt verdi: "Kıvılcım üzerine yapılan baskıdan duyduğum rahatsızlığı belirtmek isterim"

Kaan Tangöze, sevgilisi Kıvılcım Ural’a sahip çıktı

Türkçe rock müziğin ünlü ismi Kaan Tangöze, eski eşi Seçkin Piriler’in katıldığı moda etkinliğinde kendisini ve sevgilisi Kıvılcım Ural’ı hedef alan açıklamalarına tepki gösterdi. Tangöze, PR danışmanı aracılığıyla paylaştığı basın duyurusunda “Son zamanlarda hakkımda çıkan haberler konusunda ilk ve son açıklamamdır. Süreç içerisinde evliliğimin sona ermesi ve bunun sebepleri konusunda yapılan haksız açıklamalardan, Kıvılcım üzerine yapılan baskıdan duyduğum rahatsızlığı belirtmek isterim. Tüm sorumluluk bana ait olup, özel hayatlarımıza saygı gösterilerek, bu konuda herkesin gerekli hassasiyeti göstermesini rica ederim” ifadesini kullandı. Tangöze’nin mesajı, “Evlililiğimin bitmesinin tek sorumlusu benim, sevgilim Kıvılcım Ural sorumlu değildir” olarak değerlendirildi. Tangöze ayrıca bu basın duyurusuyla iki çocuğunun annesi Seçkin Piriler’e de “Sevgilim Kıvılcım Uram hakkında konuşmayı bırak” mesajı verdi.

seckin-piriler-sli

Kaan Tangöze’nin eski eşi ve iki çocuğunun annesi Seçkin Piriler ile sevgilisi Kıvılcım Ural arasındaki rekabet geçtiğimiz günlerde tekrar alevlendi. İki kadın sık sık birbirleri hakkında sert açıklamalar yapıyor.

PİRİLER: “KIVILCIM REKLAM YAPIYOR, İLİŞKİLERİ BİTTİ”

Seçkin Piriler, “Yıllardır bu piyasada olan bir insanım. Kimseyi kullanmadım bir yerlere gelmek için. Biz Kaan ile beş yıl flört ettik ve bir kare bile fotoğrafımız yok. Bunu iyi düşünmek lazım, ama diğer insanlar dikkat ederseniz 1.5 yıldır magazinde. Benim iki tane çocuğum var ve karşı taraf tarafından kullanılıyoruz. Bugün ben kullanılacağım, yarın Kaan’ı kullanacak. Ondan ayrılacak başkasını kullanacak, bu belli bir şey. Kaan’da kullanılıyor bunlar hoş değil gerçekten. Ben çok büyük acılar çektim ve buna rağmen var olmaya çalışıyorum ama birileri karşıma geçip gazetecilere haber veriyor, beni kullanıyor. Ama benim öngörülerim iyidir, ben onların ilişkilerinin bittiğine inanıyorum. O birkaç kere daha zorla Kaan’ı basının karşısına çıkarır reklam yapmak için. Çok iyi biliyorum onların ilişkisi bitti, istediği kadar zorlasın” diye konuşmuştu.

seçkin-piriler-boşanma-hayat

Seçkin Piriler ile Kaan Tangöze’nin evliliği, Tangöze’nin Kıvılcım Ural ile öpüşme görüntülerinin açığa çıkmasıyla son bulmuştu.

Kıvılcım Ural'dan 'Köpekler havlıyor' paylaşımı İlginizi Çekebilir Kıvılcım Ural'dan 'Köpekler havlıyor' paylaşımı

 

Seçkin Piriler açıkladı: Kaan ve Kıvılcım ilişkisi bitti İlginizi Çekebilir Seçkin Piriler açıkladı: Kaan ve Kıvılcım ilişkisi bitti