Kaan Tangöze suç duyurusunda bulundu

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze, kendisi ve ailesi hakkında Twitter'dan şeref, haysiyet ve onuruna yönelik, ağır hakaretler ve iftiralar paylaşan bir hesap hakkında suç duyurusunda bulundu.

Kaan Tangöze suç duyurusunda bulundu

Kısa bir süre önce eşi Kıvılcım Ural ile kavga ettiğine dair haberlerle gündemde olan Kaan Tangöze, pek çok ünlü isim maruz kaldığı sosyal medya zorbalığına karşı kayıtsız kalmadı ve suç duyurusunda bulundu.

Tangöze, kendisi ve ailesi hakkında Twitter'dan şeref, haysiyet ve onuruna yönelik, ağır hakaretler ve iftiralar paylaşan bir hesap hakkında suç duyurusunda bulundu. Avukatı Özlem Hatice Bakırcı aracılığıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Bilişim Suçları Bürosu'na başvuran şarkıcı, şahıs ya da şahısların tespit edilerek, soruşturma ve kamu davası açılmasını talep etti.

EŞİYLE KAVGA ETTİĞİ YÖNÜNDEKİ HABERLERİ YALANLAMIŞTI

Ünlü şarkıcı aynı zamanda, geçen haftalarda eşi Kıvılcım Ural ile gittiği Bodrum’da maske takmadığı bu nedenle Ural’ın kızını da alarak İstanbul’a döndüğü iddia edilmişti.

Sokak ortasında kavga ettikleri söylenen ikiliden Ural, bu haberlerin ardından; sosyal medya hesabından açıklama yaparak, böyle bir olayın gerçekleşmediğini ifade edip, eşiyle fotoğraf paylaşarak iddiaları yalanladı.

Kıvılcım Ural'dan 'maske kavgası' açıklaması İlginizi Çekebilir Kıvılcım Ural'dan 'maske kavgası' açıklaması
Loading...