Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kaçış filmi oyuncuları ve konusu: Kaçış filminde kimler oynuyor?
Kaçış filmi oyuncuları ve konusu: Kaçış filminde kimler oynuyor?
Kaçış filmi bu akşam tvde ekranlara gelecek. Aksiyon filmi Kaçış'ın oyuncu kadrosu ve konusu merak ediliyor? Peki Kaçış filmi oyuncuları kimdir, konusu ne?
Magazin 3 Şubat 2019 - 15:16

Kaçış filmi oyuncuları arasında Russell Crowe, Elizabeth Banks gibi ünlü isimler yer alıyor. Nathan ve arkadaşı Karen’ın baişından geçen ilginç olayları anlatan Kaçış filmi bu akşam Show TV ekranlarında olacak. İşte Kaçış oyuncuları ve konusu…

KAÇIŞ OYUNCULARI

Russell Crowe … John Brennan
Elizabeth Banks … Lara Brennan
Michael Buie … Mick Brennan
Moran Atias … Erit
Remy Nozik … Jenna

KAÇIŞ KONUSU

Genç bir delikanlı olan Nathan ve arkadaşı Karen bir gün internette kayıp veya kaçırılan çocukların listelendiği bir site ile karşılaşırlar. Çocukların fotoğraflarını yaşlandırma tekniği ile değiştiren ikili, çocuklardan birinin Nathan’ın küçüklüğüne benzediğini keşfederler. Siteyi kuran kişilerle iletişime geçen Nathan, Avrupa’da yaşayan bir kişi ile görüşür. Bu arada yıllardır anne ve babası olarak tanıdığı ebevyenlerinden gerçeği öğrenmek isteyen Nathan için işler hiç de beklediği gibi gelişmeyecektir. Peşinde bir anda eli silahlı katiller, iyi eğitimli suikastçiler belirir. Hepsinin tek hedefi ise Nathan’ı ele geçirmektir. Gerçeği ortaya çıkartmak daha çok insanın canına mal oldukça Nathan hayatta güvenebileceği tek insan olan Karen ile köşe bucak kaçmaya başlar.