Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kaçma Birader filmi nerede çekildi? Kaçma Birader oyuncuları ve konusu…
Kaçma Birader filmi nerede çekildi? Kaçma Birader oyuncuları ve konusu…
Kaçma Birader, kahkaha, koşturmaca ve sürprizlerle dolu yapısıyla izleyenleri güldürmeyi başarıyor. Kaçma Birader filmi senaryosu Emrah ve Murat Kaman kardeşlerin imzasını taşıyor. İstanbul'un nostajik sokaklarında Kaçma Birader nerede çekildi merak ediliyor. İşte Kaçma Birader filmi oyuncu kadrosu ve konusu...
Magazin 8 Ocak 2019 - 18:13

Son yıllarda seyirciler tarafından en beğenilen sinema filmleri arasında yer alan Kaçma Birader, Zafer Algöz, Melek Baykal, Emrah Kaman, Algı Eke, Cihan Ercan, Nejat Uygur, Alina Boz, Nursel Köse ve Necip Memili gibi usta oyuncu ve genç isimlerin bir arada yer aldığı komedi filmi olarak önce sinemalarda ardından televiyon ekranlarında seyircilerle buluştu. Peki Kaçma Birader filmi nerede çekildi? İşte Kaçma Birader filmi hakkında merak edilenler…

KAÇMA BİRADER FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ? KAÇMA BİRADER FİLM KONUSU

İstanbul’un nostajik sokaklarında gezintiye çıkarmayı başaran filminin ilk çekimleri Yozgat’ta gerçekleştirildi. İstanbul çekimleri ise Taksim, İstiklal Caddesi ve Galata çevresinde gerçekleştirildi.
Kaçma Birader sevdiği kız için Yozgat'tan İstanbul'a kaçan en küçük oğullarının peşinden İstanbul'a gelen, kendine has bir ailenin Taksimde geçen komik hikayesine odaklanıyor. Yozgatlı aile kendi usulünce İstanbul’un nostajik sokaklarında gezintiye çıkarıyor. Yozgatlı aile kendi usullerince İstanbul'un sokaklarında oğullarını ararken, başlarına gelmedik kalmaz.