Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadın 12. yeni bölüm fragmanı geldi! Kadın 11. son bölüm izle
Kadın 12. yeni bölüm fragmanı geldi! Kadın 11. son bölüm izle
Kadın dizisi 11. son bölümü Fox TV ekranlarında yayınlandı. Kadın dizisi geçen hafta yılbaşı nedeniyle yayınlanmamıştı. Son bölümde Bahar, hastalığının ciddiyetinin farkına varıyor. Yeni bölümde neler olacağını merak eden dizi severler Kadın yeni fragman geldi mi? diye soruyor. İşte Kadın dizisi son bölüm özeti ve yeni fragman hakkında merak edilenler...
Magazin 9 Ocak 2018 - 23:00

Kadın 11. son bölümü 9 Ocak Salı günü FOX’ta yayınlandı. Fox TV’nin beğeni ile izlenen dizisinin başrollerinde Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar yer alıyor. Yaşadıklarını artık kaldıramayan Bahar, Hatice ile birlikte yaşamaya karar verir. Peki Hatice bu isteği kabul edecek midir? Kadın 12. yeni bölüm fragmanı geldi mi? İşte detaylar…

KADIN YENİ FRAGMAN GELDİ

Enver, Şirin hakkında öğrendiği şeylerden sonra bir daha eskisi gibi olamaz. Hatice ise tüm olanlardan habersiz hala Şirin'i korumaktadır. Bahar hastalığının ciddiyetinin farkına vardıktan sonra çocukları için tedaviyi kabul eder. Ama bu süreci çocuklarla beraber nasıl atlatacağını bilememektedir. Arif'in Bahar'ı bu kadar koruması ve yanında olması Berşan, Yusuf, Ceyda üçlüsünün dikkatini çekmeye başlamıştır. Bahar, başına gelen şeylerden sonra tek başına idare edemeyeceğini düşünür ve ani bir kararla Hatice'nin evine gidip onlarla beraber kalmak istediğini söyler. Hatice, Şirin'e rağmen Bahar'ın bu isteğini kabul edecek midir?

KADIN YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

KADIN SON BÖLÜM İZLE

KADIN DİZİSİNİN HİKAYESİ

Kocası Sarp'ın ölümünden sonra Bahar'ı hayata bağlayan iki şey vardır: Çocukları Nisan(7) ve Doruk(4). Onlarla elele verip hayatı bir oyuna, fakirliği eğlenceye, yokluğu neşeye çevirmeyi başarır. İnsanın yüzü güldüğünde kalbinin de onunla birlikte gülümseyeceğine inanır.

Son güncelleme: 09:46 - 12.01.2018