Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadın 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kadın 12. son bölüm izle
Kadın 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kadın 12. son bölüm izle
Kadın dizisi 13. yeni bölümde neler olacağını merak eden izleyiciler yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı diye merak ediyor. Kadın 12. son bölüm yayınlandı. Şirin, hiçbir şey olmamış gibi Arif'in karşısına çıkar.Enver, Şirin hakkında öğrendiği şeylerden sonra bir daha eskisi gibi olamaz. İşte Kadın dizisi son bölüm özeti, son bölüm izleme linki ve yeni fragman...
Magazin 16 Ocak 2018 - 23:25

Fox TV’nin dizisi Kadın son bölümde Sarp’ın ölmediği ortaya çıkıyor. Başrollerinde Özge Özpirinçci ile Caner Cindoruk’un yer aldığı Kadın dizisinin 12. son bölümü Fox TV ekranlarında yayınlandı. Son bölümde Sarp Bahar’a soruyor: ‘Bana kızgın mısın?’ Yeni bölümde neler olacak? Kadın dizisi hayranları yeni fragman yayınlandı mı diye merak ediyor. İşte Kadın dizisi hakkında son gelişmeler ve yeni bölüm fragmanı…

KADIN YENİ FRAGMAN YAYINLANDI

Enver, Şirin hakkında öğrendiği şeylerden sonra bir daha eskisi gibi olamaz. Hatice ise tüm olanlardan habersiz hala Şirin’i korumaktadır. Bahar hastalığının ciddiyetinin farkına vardıktan sonra çocukları için tedaviyi kabul eder. Ama bu süreci çocuklarla beraber nasıl atlatacağını bilememektedir.

Arif’in Bahar’ı bu kadar koruması ve yanında olması Berşan, Yusuf, Ceyda üçlüsünün dikkatini çekmeye başlamıştır. Bahar, başına gelen şeylerden sonra tek başına idare edemeyeceğini düşünür ve ani bir kararla Hatice’nin evine gidip onlarla beraber kalmak istediğini söyler. Hatice, Şirin’e rağmen Bahar’ın bu isteğini kabul edecek midir?

İşte Kadın dizisi 13. bölüm fragmanı…

 

KADIN SON BÖLÜM

KADIN DİZİSİNİN HİKAYESİ

Kocası Sarp’ın ölümünden sonra Bahar’ı hayata bağlayan iki şey vardır: Çocukları Nisan(7) ve Doruk(4). Onlarla elele verip hayatı bir oyuna, fakirliği eğlenceye, yokluğu neşeye çevirmeyi başarır. İnsanın yüzü güldüğünde kalbinin de onunla birlikte gülümseyeceğine inanır.

Son güncelleme: 07:58 - 17.01.2018