Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadın 14. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Sarp hayatta mı? Kadın 13. son bölüm izle
Kadın 14. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Sarp hayatta mı? Kadın 13. son bölüm izle
Kadın 13. son bölüm ile ekranlara geldi ve ardından Kadın dizisinin 14. bölüm 2. fragmanı da yayınlandı. Bahar Sarp'ın ölmediğini öğrenir. Peki kardeşinin kocasının sevgilisi olduğunu da öğrenecek mi? Kadın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Kadın yeni fragman, son bölüm özeti ve son bölüm izleme linki...
Magazin 23 Ocak 2018 - 23:36

Kadın dizisi 13. son bölüm ile Fox TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Özge Öpirinçci ile Caner Cindoruk’un yer aldığı Kadın dizisinin yeni fragmanı yayınlandı mı diye merak ediliyor. İşte Kadın dizisi ile ilgili son gelişmeler…

KADIN YENİ FRAGMAN YAYINLANDI İŞLER KARIŞIYOR

Kadın yeni bölüm fragmanında neler olacak? Kadın dizisinin 14. bölüm fragmanı yeni gelişmelerle geldi.. Yeliz öğrendiği şeylerden sonra ne yapacağını bilemez ve Şirin ile yüzleşir. Bahar'ın hastalığının belirtileri ise gün geçtikçe artmaktadır. Arif'in her fırsatta yanında olması Bahar'a hastalık sürecinde güç verir. Şirin'in aşırı kıskançlığı Bahar'a zor günler yaşatmaya devam etmektedir.

Bahar'ın bir tesadüf sonucu Sarp'ın telefonuyla ilgili ulaştığı bilgi ise kafasını karıştırır. Tüm olanlardan sonra Enver, Şirin ve Hatice telefon ile ilgili gerçeği Bahar'a anlatacak mı?

 

KADIN 14. BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

KADIN SON BÖLÜM

Son güncelleme: 08:54 - 29.01.2018