Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadın 18. yeni bölüm fragmanı yayında! Ortaya çıkan bıçak korkuttu… Kadın 17. son bölüm izle
Kadın 18. yeni bölüm fragmanı yayında! Ortaya çıkan bıçak korkuttu… Kadın 17. son bölüm izle
Kadın 17. son bölüm Fox TV ekranlarında yayınlandı. Yaşadığı binbir güçlüğe karşı çocukları ile birlikte savaşan Bahar'ın hikayesi dizi severler tarafından sıkı bir şekilde takip ediliyor. Bahar, annesi Hatice'nin evden gitmesini istemesi üzerine ne yapacak? Kadın 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve şok gelişmeler yeni bölüme dair merak seviyesini artırdı. İşte Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı ve son bölüme dair detaylar...
Magazin 20 Şubat 2018 - 23:37

Kadın 17. son bölüm yayınlandı. Başarılı oyunculuğu ile göz dolduran Özge Özpirinçci’nin dizisi Kadın dizi tutkunları tarafından heyecanla takip ediliyor. Şirin yüzünden Bahar’ın evden gitmesini isteyen Hatice, Bahar’ın tepkisi karşısında ne yapacağını bilemez ve utanır.  Peki Kadın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Kadın dizisi hakkında merak edilenler…

KADIN YENİ FRAGMAN YAYINLANDI, MERAK ZİRVEYE ULAŞTI…

Kadın dizisinin 18. bölüm fragmanının yayınlanmasıyla heyecan seviyesi bir adım daha arttı. Bıçak görünen sahneler gerilimin yükselmesine neden oldu…

Şirin’in yalanlarından sıkılan Enver ise Hikmet’ten öğrendiklerinden sonra Şirin’e olan öfkesine engel olamaz. Enver, artık Şirin’in hiçbir söylediğine inanmamaya karar verir ve Şirin ile arasına mesafe koyar.

Bahar’ın her kötü gününde yanında olan Arif’in, bu kez Bahar’ın yanında olmasına ihtiyacı vardır. Bu kötü olay ise Bahar ve Arif’i biraz daha yakınlaştırır.

sirin

Şirin tüm olanlardan sonra söylediği yalanları düzeltmek yerine bir hamle daha yapar. Bunun farkına varan Enver, Şirin’in değil Bahar’ın yanında olmaya karar verir. Eski evine dönmeye karar veren Bahar’ı ise zor günler beklemektedir.

kadin

SON BÖLÜM ÖZETİ

Arif Bahar'a sitem ediyor: “Eğer Sarp annesini bu sefaletten kurtardıysa gerçekten Sarp ciğeri beş para etmez bir adam! Senin derdin çocuklarının babasını bulmak değil sen Sarp'a hala aşıksın. Bütün yalanlara inanmaya da hazırsın.”

Kadın yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı yayınlandığı andan itibaren aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

KADIN YENİ FRAGMAN

KADIN SON BÖLÜM

Son güncelleme: 09:00 - 21.02.2018