Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadın 19. bölüm 2. fragmanı geldi! Kadın 18. son bölüm izle Bahar’a ilik vermezsen bu evden defolup gidersin!
Kadın 19. bölüm 2. fragmanı geldi! Kadın 18. son bölüm izle Bahar’a ilik vermezsen bu evden defolup gidersin!
Başrollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar'ın 'un paylaştığı dizinin Fox TV'nin en sevilen dizilerinden Kadın'ın 19. bölüm 2. fragmanı geldi! Şirin, Bahar'ı kurtarmak için bana muhtaçsınız diyerek dengeleri değiştiriyor. Kadın 18. son bölüm izleme linkini haberimizde bulabilirsiniz. İşte ayrıntılar...
Magazin 5 Mart 2018 - 09:44

Kadın 19. yeni bölüm 2. fragmanı geldi! Fozx TV’nin fenomen dizilerinden Kadın’ın bu bölümünde Şirin elindeki kozu fark ederek üstünlük taslıyor. Ancak Hatice’nin ‘Bahar’a ilik vermezsen bu evden defolup gidersin’ restiyle karşı karşıya kalıyor. İşte Kadın 18. son bölüm izleme linki ve yeni fragman…

kadin19-2

KADIN 18. SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Şirin'in son hamlesini kaldıramayan Bahar, çocukları da alıp eski evine döner. Amacına ulaşan Şirin ise bunun sonucunda hiç istemediği bir şeyle karşı karşıya kalır. Enver de Bahar ile beraber eski eve döner.

Arif, Bahar'ın iyiliği için dönmemesini istese de bu duruma içten içe sevinir. Alp ise inandığı büyük yalanlara bir adım daha yaklaşmıştır. Enver'in Bahar ile gitmesini kabullenemeyen Şirin, Enver'in eve dönmesi için elinden geleni yapar. Hatice bir tesadüf sonucu Şirin ile ilgili bir gerçekle daha yüzleşir. Hatice'nin öğrendiği şeyden sonra Şirin'e tepkisi bu kez daha ağır olacaktır. Şirin tüm bu olanlardan sonra gerçekten iyileşecek mi? Yoksa yalanlarına devam mı edecek?

KADIN 19. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

kadin19-1

KADIN 18. SON BÖLÜM İZLE