Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadın 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kadın 18. son bölüm izle
Kadın 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kadın 18. son bölüm izle
Kadın dizisinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Doruk Bahar'a soruyor: Anne babam da pikniğe gelebilir mi? Ekranların en çok izlenen dizisi Kadın'ın başrollerinde Özge Özpirinçci ile Caner Cindoruk yer alıyor. İşte dizi severlerin günlerdir beklediği Kadın 19. yeni bölüm fragmanı...
Magazin 1 Mart 2018 - 00:14

Kadın 19. yeni bölüm fragmanı geldi. Arif ile Bahar arasındaki yakınlaşma devam ediyor. Kadın dizisinde yeni bölümde neler olacak diye merak eden dizi severler Kadın yeni bölüm fragmanını araştırıyor. İşte Kadın 19. yeni bölüm fragmanı, son bölüm özeti ve son bölüm izleme linki…

KADIN YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Arif ile Bahar, Doruk’un Ceyda’ya olan sevgisinden bahsederken Bahar ‘Sorma bir bakışı var dünyayı unutuyor’ demesi üzerinde aralarında bir elektriklenme oluşuyor. Doruk Bahar’a soruyor ‘Anne babam da pikniğe gelebilir mi?’ Bahar bu soru karşısında şok oluyor.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Bahar'ın eski evine dönmesi sonucu Enver de Bahar ile beraber döner. Arif, Bahar’ın iyiliği için dönmemesini istese de bu duruma içten içe sevinir. Alp ise inandığı büyük yalanlara bir adım daha yaklaşmıştır.

Enver’in Bahar ile gitmesini kabullenemeyen Şirin, Enver’in eve dönmesi için elinden geleni yapar. Hatice bir tesadüf sonucu Şirin ile ilgili bir gerçekle daha yüzleşir. Hatice’nin öğrendiği şeyden sonra Şirin’e tepkisi bu kez daha ağır olacaktır. Şirin tüm bu olanlardan sonra gerçekten iyileşecek mi? Yoksa yalanlarına devam mı edecek?

KADIN SON BÖLÜM İZLE