Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadın 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kadın 18. son bölüm izle
Kadın 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kadın 18. son bölüm izle
Kadın 18. bölüm ile ekranlara geldi. Şirin’in son hamlesini kaldıramayan Bahar, çocukları da alıp eski evine döner. Amacına ulaşan Şirin ise bunun sonucunda hiç istemediği bir şeyle karşı karşıya kalır. Kadın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Kadın dizisi hakkında merak edilenler...
Magazin 27 Şubat 2018 - 23:37

Kadın 18. son bölümü Fox TV’de yayınlandı. Başerollerinde Özge Özpirinçci ile Caner Cindoruk’un yer aldığı dizi izleyicilerden tam not alıyor. Başarılı oyuncu Özge Özprinçci, Bahar karakterine can vererek izleyicilerin duygusal anlar yaşamasına neden oluyor. Dizi severler Kadın 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı merak ediyor. İşte Kadın dizisi ile ilgili merak edilenler…

KADIN YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Bahar’ın eski evine dönmesi sonucu Enver de Bahar ile beraber döner. Arif, Bahar'ın iyiliği için dönmemesini istese de bu duruma içten içe sevinir. Alp ise inandığı büyük yalanlara bir adım daha yaklaşmıştır.

Enver'in Bahar ile gitmesini kabullenemeyen Şirin, Enver'in eve dönmesi için elinden geleni yapar. Hatice bir tesadüf sonucu Şirin ile ilgili bir gerçekle daha yüzleşir. Hatice'nin öğrendiği şeyden sonra Şirin'e tepkisi bu kez daha ağır olacaktır. Şirin tüm bu olanlardan sonra gerçekten iyileşecek mi? Yoksa yalanlarına devam mı edecek?

KADIN SON BÖLÜM

Son güncelleme: 00:16 - 01.03.2018