Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadın 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kadın 20. son bölüm izle
Kadın 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kadın 20. son bölüm izle
Kadın 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kadın dizisi 20. son bölümde Şirin yeni oyunlar peşindedir... Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk'un yer aldığı dizinin yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. Peki Kadın yeni fragman geldi mi? İşte Kadın dizisi yeni fragman, son bölüm özeti ve son bölüm izleme linki...
Magazin 13 Mart 2018 - 22:52

Kadın 20. son bölüm ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Dizinin hemen ardından da Kadın 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Hatice, Şirin'i Bahar'a ilik vermek için ikna etmeye çalışmaktadır. Enver'in eve dönmemesini hazmedemeyen Şirin, ilik verme olayını kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapar. Kadın 20. son bölüm izleme linki ve ayrıntılar…

Pırıl, Suat'ın evinde Jülide'yi gördükten sonra ne yapacağını bilemez. Hatice ise Şirin'i Bahar'a ilik vermek için ikna etmeye çalışmaktadır. Enver'in eve dönmemesini hazmedemeyen Şirin, ilik verme olayını kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapar.

Ceyda, oğlu ile ilgili yaşadığı hayal kırıklığından sonra kolay kolay toparlanamaz. Bahar'ın bu süreçte hastalığı yüzünden ağrıları iyice artmaya başlar. Belli etmek istemese de bu ağrılar onu çok zorlamaya başlamıştır. Musa'nın Jale ile yaşadığı ayrılık sürecinde ise bir planı vardır.

KADIN 21. BÖLÜM YENİ FRAGMANI

 

KADIN SON BÖLÜM

Son güncelleme: 11:13 - 14.03.2018