Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadın 22. yeni bölüm fragmanı geldi! Kadın 21. son bölüm izle
Kadın 22. yeni bölüm fragmanı geldi! Kadın 21. son bölüm izle
Kadın 21. son bölümün FOX TV ekranlarında yayınlanmasının ardından Kadın 22. yeni bölüm fragmanı geldi! İki çocuğu ile ayakta kalmaya çalışan Bahar son bölümde herkese karşı güvenini yitiriyor. Son bölümde Bahar, Şirin'in peşine düşer. Kadın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Kadın dizisi hakkında ayrıntılar...
Magazin 20 Mart 2018 - 23:23

Başrollerinde Özge Özpirinçci ile Caner Cindoruk’un yer aldığı ve Salı akşamlarının en çok izlenen dizisi Kadın yine izleyicileri ekranlara bağladı. Kadın son bölümde; Telefonda duyduğu şeyden sonra Şirin ile Sarp'ın sevgili olduğunu düşünen Bahar ne yapacağını bilemez ve Şirin'in peşine düşer. Bahar bu olaydan sonra herkese karşı güvenini de yitirmiştir. Peki Kadın yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

KADIN YENİ FRAGMAN YAYINLANDI MI?

Pırıl, Bahar ve çocukların yaşadığını öğrendikten sonra ise Sarp ile beraber Amerika'ya dönmek için elinden geleni yapar. Enver, Bahar'ın ona karşı aldığı tavır yüzünden çok üzülür. Ama ne olursa olsun Bahar'ı yalnız bırakmamakta da kararlıdır. Hastalığı yüzünden sürekli ağrıları artmaya başlayan Bahar, sakat kalma riski ile de karşı karşıyadır.

 

KADIN 22. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KADIN SON BÖLÜM

Son güncelleme: 07:59 - 21.03.2018