Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadın 24. yeni bölüm fragmanı geldi! Kadın 23. son bölüm izle
Kadın 24. yeni bölüm fragmanı geldi! Kadın 23. son bölüm izle
Kadın 24. yeni bölüm fragmanı geldi! Kadın 23. son bölüm ile FOX TV ekranlarında yayınlandı. Pırıl duyduğu vicdan azabından sonra Bahar ve çocukları yakından görmek ister. İşte Kadın dizisi hakkında ayrıntılar...
Magazin 3 Nisan 2018 - 23:03

Kadın yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kadın dizisi ekranların en çok izlenen dizilerinden biri… Başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk’un yer aldığı dizi izleyicilerden tam not aldı.

KADIN YENİ FRAGMAN YAYINLANDI

Yaşadığı kaybetme korkusuyla da Alp'i bir an önce Amerika'ya gitmeye ikna etmeye çalışır. Alp ise ne olursa olsun uzaklaşmak istememektedir.

Ceyda ve Yeliz'in intikam almak için Şirin'e saldırması üzerine Şirin, yine olayı kendi tarafına çekmeyi başarır. Bahar'ın tüm olanlardan sonra Şirin'e duyduğu nefret her geçen gün artmaktadır. Hastalığının ilerlemesi üzerine de iyice güçsüzleşmeye başlar. Şirin'i ise mahallede çok büyük bir sürpriz beklemektedir…

 

KADIN SON BÖLÜM FRAGMAN

 

 


KADIN SON BÖLÜM

Son güncelleme: 08:39 - 04.04.2018