Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadın 37. yeni bölüm fragmanı yayında! Yeni fragmanda Sarp Şirin’i tehdit ediyor!
Kadın 37. yeni bölüm fragmanı yayında! Yeni fragmanda Sarp Şirin’i tehdit ediyor!
Kadın 37. yeni bölüm 2. fragmanı FOX TV tarafından bugün yayınlandı. Sarp,çocuklara kavuştu ama Bahar hayatta kalma savaşı veriyor. Yeni fragmanda Sarp, Bahar'ın durumunun farkında ve gerekli iliğin Şirin'den alınması gerektiğini de biliyor. Sarp, Şirin ile konuşmaya gidiyor. Ama görüşme pazarlığa dönüyor. İşte Kadın 37. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 27 Ekim 2018 - 12:32

Kadın 37. yeni bölüm için 2 fragman ekrana geldi. İlk fragmanda çocuklarının ve Bahar’ın hayatta olduğunu öğrenen Sarp, Bahar’ın hayata dönmesi için Şirin ile konuşuyor. Şirin ablasına iliğini vermeye yanaşmıyor. Sarp önce sert, sonra duygusal bir konuşma yapıyor ama nafile… Şirin ancak pazarlık karşığı Bahar’a yardım edeceğini söylüyor. Suat ve Pırıl da bu anlara seyirci oluyor. Bahar ise artık öleceğini düşünmeye başlıyor. İşte Kadın 37. yeni bölüm fragmanı…

KADIN 37. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


KADIN 36. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sarp çocuklarının yaşadığını anlıyor. Sahte mezarları kazıyor ama başka cesetle karşılaşıyor. Sarp'ın evi gözetlediğini anlayan Enver, çocukları Yeliz'in sabah götürmesini ister. Sarp'ın çocuklarını onun sanmasını isterler. Bahar hastanede çocuklarının hayalini görüyor. Sık sık Sarp'ın adını sayıklıyor.

KADIN SON BÖLÜM İZLE

‘KARIM BAHAR VE ÇOCUKLARIM NEREDE?'

Suat kızı Pırıl'ı güvene alıp Sarp'ı aratmaya başlıyor. Sarp, Suat'ın yanına kendi gidiyor. Üstü başı toprak içinde evde çalışanları mutfağa gönderiyor. Sarp önce ‘karım nerede' diyor. Şirin de onları dinliyor. Suat, Pırıl ve çocukları göl evine gönderdiğini soruyor. Sarp, Suat'ı döverek ‘Bahar nerede, çocuklarım nerede' diye bağırıyor. Ayrıca Sarp mezarda annesinin cesedini gördüğünü de söylüyor. Sarp, Suat'a silah çekiyor, Suat gözyaşları içinde ‘ben yapmadım' diyor. Sarp kapıya adamların geldiğini anlayınca oradan gidiyor .

Her şeyi duyan Şirin'in hastalığı nüksediyor. Allak bullak olmuş şekilde konuşulanları dinlemeyi sürdürüyor. Sonra odadan çıkıp sesler duyduğunu söylüyor. Suat'ın yüzü kanlar içinde. Şirin, Suat'ın anlattıklarını şaşırmış gibi dinliyor. Sonra da Suat'ın suratına pansuman yapıyor.

ARİF İLE SUAT YUMRUKLAŞIYOR

Arif'in aklı da kalbi de Bahar'da. Ceyda’yı arayıp nasıl olduğunu öğrenmek istiyor ama Ceyda’daki garipliği fark ediyor. Ceyda, Sarp ile ilgili Yeliz'den duyduklarını Arif'e söylüyor. Arif çok sinirlenir. Sarp o sırada aklında Enver'in çelişkili sözleri ile eve gidiyor. Arif de geliyor. Her ikisi de sabaha kadar kapıda bekliyor. Sarp'ı eve doğru giderken gören Arif de peşinden gidiyor. Sarp kapıyı yumruklarcasına çalıyor. Çocuklar da o sırada arka kapıdan çıkarılıyor.

Arif, Enver'in sakinleştirme çabasına rağmen durmuyor. Sarp'ın kendini kaybettiği anda yüz yüze geliyorlar. Arif, Enver'in memlekete gittiğini söylüyor. Sarp, Arif'i hatırlıyor. Sözlü atışma yumruklaşma ile devam ediyor.

Sarp tam gidecekken Doruk'un yanında Arif'i gördüğünü hatırlıyor. Enver'le konuşan Sarp çocuklarının yaşadığını öğreniyor. Sarp, Enver'in ellerini öperek mutluluk gözyaşları döküyor.

BAHAR'I BEKLEYEN YENİ TEHLİKE

Suat, Bahar'ın ilik bulamayıp ölmesi için korkunç bir plan yapıyor. Suat Şirin'e ‘Bahar'ın ölmesi lazım' diyor. Şirin henüz onun iliğinin gerekli olduğunu bilmediği için Bahar'ın diğer kardeşinden bahsediyor.

Son güncelleme: 09:25 - 07.11.2018