Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bahar, Sarp’ın ailesini öğreniyor! Kadın 43. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! (Kadın 43. yeni bölüm fragmanı izle)
Kadın 43. yeni bölüm 2. fragmanı bugün yayınlandı. Kadın yeni bölüm fragmanında; Bahar, Şirin ile konuşuyor. Bahar, Şirin’e yalvarıyor ve ‘Sarp seni nasıl buldu’ diye soruyor. Bahar kendini kaybediyor. Camı çerçeveyi indiriyor. Sarp ile ilgili gerçekleri bilmek istediğini söyleyerek ‘nerede o diye haykırıyor’ Ve sonunda Sarp’ı oğullarıyla görüyor. Bahar gördüğü manzara karşısında büyük bir yıkım yaşıyor. İşte Kadın 43. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 8 Aralık 2018 - 21:12

KADIN 43. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


KADIN 42. SON BÖLÜM ÖZETİ

Arif’in perişan halini gören Bahar ne olduğunu sorar. Arif bişey anlatmaz. Bahar hastaneye gitmeyi teklif eder ama Arif kabul etmez. Bahar’ın babası Enver yanına gelir. Arif’i sorar, Bahar da gözyaşları içinde onu dövdüklerini ağzının burnunun kan içinde olduğunu anlatır.

ARİF’İ SARP MI DÖVDÜRDÜ?

Enver eve dönmesini ister. Kapıda annesi Hatice’ye sarılır. Annesi durumu anlamaya çalışır. Bahar Ceyda’ya sarılır onu çok sevdiğini söyler. Enver Arif’in evine girer. Arif’in durumunu görünce hastaneye gitmeyi teklif eder. Arif reddeder. Arif’e bunu yapanların Sarp ile ilgileri olup olmadığını sorar. Arif “var” der.

kadin-yeni-bolum

“NEDEN BABAM EVE GELMİYOR?”

Bahar çocuklarını uyutmak için yanlarına gelir. Doruk ve Nisan evlerine hep anneannelerinin, Ceyda’nın, Yeliz’in, dedelerinin geldiğini neden babasının gelmediğini Bahar’a sorar. Bahar şaşırır. Balararının da geleceğini söylese de Doruk ve Nisan onu aramasını ister. Bahar arayamayacağını çünkü telefon numarasının onda olmadığını söyler. Çocuklar, aneannelerine seslenir. Hatice yanlarına gelince, babasının telefonunun onda olup olmadığını sorar. Hatice kendisinde de olmadığını söyler.

KADIN SON BÖLÜM İZLE

“HEPSİ BENİM YÜZÜMDEN”

Sarp evde düşüncelere dalmıştır. Yanına gelen karısı ne olduğunu sorar. Sarp da gözyaşları içerisinde, “çok fakirler. Hiçbirşeyleri yok. Sadece sefalet” der. Bu yaşananların kendi yüzünden olduğunu söyleyerek “Allah beni kahretsin” der.

DORUK VE NİSAN ARİF’İN DAYAK YEDİĞİNİ ÖĞRENİYOR

Bahar’ın kapısı çalar. Gelen Ceyda’dır. Bahar, Ceyda’ya Arif’i sorar. Ceyda Arif’in iyi olduğunu söyler ardından da “kesin bu adamların bu işte bir parmağı var” der. İçerde konuşurlarken kapı bir kez daha çalar. Bahar kapıyı açar. Kapıda çocukları okula götürmek için gelen Enver vardır. Bahar bu kez Enver’e sarılır. Enver’e, “Özür dilerim, seni çok seviyorum” der. Çocuklar merdivenlerden aşağı inerken dışarıda Hüsnü ve Arif’in bir arkadaşının konuşmalarına şahit olurlar. Arif’in dayak yediğini öğrendikleri anda doğruca Arif’in evinin kapısını çalarlar. Kapıyı Arif açar. Arif’in durumunu görünce çok üzülürler. Doruk“Kim dövdü seni? Ben de onları dövücem!” der. Arif iyi olduğunu söyleyerek onları teselli etmeye çalışır.

BAHAR GERÇEKLERİ ÖĞRENİYOR

Doruk okulda arkadaşı Bora’ya babasının onları görmeye geldiğini söyler. Arkadaşından tulumbayı getirmesini ister. Enver eve geldiğinde Doruk ve Nisan’ın Arif’i gördüğünü anlatır. Enver, Bahar’a Sarp ortaya çıktıktan sonra olanları anlatır. Eli silahlı adamların onu kovalarken kalp krizi geçirdiğini Bahar’a söyler. Bahar çok şaşırmıştır. Bu adamların kim olduğunu sorar. Enver, kafasının karışmamsı için bunları Sarp’ın anlatması gerektiğini söyler.

Son güncelleme: 09:57 - 09.12.2018