Sözcü Plus Giriş

Kadın 43. yeni bölüm fragmanı: Bahar’ın canı çok yanacak! (Kadın 43. bölüm fragmanı izle)

Kadın 43. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. Yeni fragmanda; Şirin Işıl ve Suat'a fotoğrafların kurmaca olduğunu söylüyor. Işıl Bahar'ı mahvetmek için Pırıl ile ortak oluyor. Nisan ile Doruk'un başı belada olabilir. İşte Kadın 43. yeni bölüm fragmanı...

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 12:36, 08/12/2018

Kadın dizisi 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kadın son bölümde; Bahar, Sarp’ın yaşadığını öğrenince hayatında bambaşka bir kapı açıklıyor. Sarp, Şirin’den fotoğrafları istemeye gidince Enver’den fotoğrafların artık olmadığını öğreniyor. Nisan’ın babasına olan kırgınlığı Bahar’ın onu çok üzecek bir gerçeği duymasına sebep oluyor. Arif ile Bahar dertleşiyor. Arif, Bahar’ı Bahar’dan koruyamayacağını söylüyor. İkili arasında çok duygusal sahneler yaşanıyor. Arif, Bahar’ın sözleri ile gözyaşlarını tutamıyor. Kadın yeni bölümde hangi sorulara yanıt aranacak? İşte  Kadın dizisinin 42. son bölüm özeti..

KADIN 42. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Arif’in perişan halini gören Bahar ne olduğunu sorar. Arif bir şey anlatmaz. Bahar hastaneye gitmeyi teklif eder ama Arif kabul etmez. Bahar’ın babası Enver yanına gelir. Arif’i sorar, Bahar da gözyaşları içinde onu dövdüklerini ağzının burnunun kan içinde olduğunu anlatır.

kaidn-fragman

 

KADIN SON BÖLÜM İZLE

ARİF’İ SARP MI DÖVDÜRDÜ?

Enver eve dönmesini ister. Kapıda annesi Hatice’ye sarılır. Annesi durumu anlamaya çalışır. Bahar Ceyda’ya sarılır onu çok sevdiğini söyler. Enver Arif’in evine girer. Arif’in durumunu görünce hastaneye gitmeyi teklif eder. Arif reddeder. Arif’e bunu yapanların Sarp ile ilgileri olup olmadığını sorar. Arif “var” der.

“NEDEN BABAM EVE GELMİYOR?

Bahar çocuklarını uyutmak için yanlarına gelir. Doruk ve Nisan evlerine hep anneannelerinin, Ceyda’nın, Yeliz’in, dedelerinin geldiğini neden babasının gelmediğini Bahar’a sorar. Bahar şaşırır. Babalarının da geleceğini söylese de Doruk ve Nisan onu aramasını ister. Bahar arayamayacağını çünkü telefon numarasının onda olmadığını söyler. Çocuklar, anneannelerine seslenir. Hatice yanlarına gelince, babasının telefonunun onda olup olmadığını sorar. Hatice kendisinde de olmadığını söyler.

“HEPSİ BENİM YÜZÜMDEN”

Sarp evde düşüncelere dalmıştır. Yanına gelen karısı ne olduğunu sorar. Sarp da gözyaşları içerisinde, “çok fakirler. Hiçbir şeyleri yok. Sadece sefalet” der. Bu yaşananların kendi yüzünden olduğunu söyleyerek “Allah beni kahretsin” der.

kadin-yeni

DORUK VE NİSAN ARİF’İN DAYAK YEDİĞİNİ ÖĞRENİYOR

Bahar’ın kapısı çalar. Gelen Ceyda’dır. Bahar, Ceyda’ya Arif’i sorar. Ceyda Arif’in iyi olduğunu söyler ardından da “kesin bu adamların bu işte bir parmağı var” der. İçeride konuşurlarken kapı bir kez daha çalar. Bahar kapıyı açar. Kapıda çocukları okula götürmek için gelen Enver vardır. Bahar bu kez Enver’e sarılır. Enver’e, “Özür dilerim, seni çok seviyorum” der. Çocuklar merdivenlerden aşağı inerken dışarıda Hüsnü ve Arif’in bir arkadaşının konuşmalarına şahit olurlar. Arif’in dayak yediğini öğrendikleri anda doğruca Arif’in evinin kapısını çalarlar. Kapıyı Arif açar. Arif’in durumunu görünce çok üzülürler. Doruk“Kim dövdü seni? Ben de onları döveceğim!” der. Arif iyi olduğunu söyleyerek onları teselli etmeye çalışır.

BAHAR GERÇEKLERİ ÖĞRENİYOR

Doruk okulda arkadaşı Bora’ya babasının onları görmeye geldiğini söyler. Arkadaşından tulumbayı getirmesini ister. Enver eve geldiğinde Doruk ve Nisan’ın Arif’i gördüğünü anlatır. Enver, Bahar’a Sarp ortaya çıktıktan sonra olanları anlatır. Eli silahlı adamların onu kovalarken kalp krizi geçirdiğini Bahar’a söyler. Bahar çok şaşırmıştır. Bu adamların kim olduğunu sorar. Enver, kafasının karışmaması için bunları Sarp’ın anlatması gerektiğini söyler.

İlginizi ÇekebilirBennu Yıldırımlar kimdir? Yıldırımlar kaç yaşındadır?Bennu Yıldırımlar kimdir? Yıldırımlar kaç yaşındadır?
Yayınlanma Tarihi:11:54,