Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şirin’den iğrenç plan! Kadın 43. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Kadın 42. Son bölüm izle)
Kadın son bölümü ile bu akşam FOX TV’de ekrana geldi. Kadın 42. son bölümde, Sarp ile Şirin bir kez daha yüz yüze geliyor. Bu sefer Enver ve Hatice de var. Bahar, Sarp'ın dönüşüne rağmen mutlu olamıyor. Çünkü daha bilmedikleri ve savaşmak zorunda oldukları var. Kadın yeni bölüm (43. Bölüm) fragmanı yayınlandı mı? İşte 42. Son Bölüm izleme linki…
Sozcu.com.tr
Magazin 4 Aralık 2018 - 22:37

Kadın 42. Bölüm FOX TV'de bu akşam yayınlandı. Kadın son bölümde; Bahar, Sarp’ın yaşadığını öğrenince hayatında bambaşka bir kapı açıklıyor. Sarp, Şirin’den fotoğrafları istemeye gidince Enver’den fotoğrafların artık olmadığını öğreniyor. Nisan’ın babasına olan kırgınlığı Bahar’ın onu çok üzecek bir gerçeği duymasına sebep oluyor. Arif ile Bahar dertleşiyor. Arif, Bahar’ı Bahar’dan koruyamayacağını söylüyor. İkili arasında çok duygusal sahneler yaşanıyor. Arif, Bahar’ın sözleri ile gözyaşlarını tutamıyor. Kadın yeni bölümde hangi sorulara yanıt aranacak? 43. Yeni Bölüm fragmanı yayınlandı. Kadın dizisinin 42. Son Bölümünde neler yaşandı? İşte son bölüm özeti ile dizi hakkında merak edilenler…

 

KADIN 42. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Arif’in perişan halini gören Bahar ne olduğunu sorar. Arif bir şey anlatmaz. Bahar hastaneye gitmeyi teklif eder ama Arif kabul etmez. Bahar’ın babası Enver yanına gelir. Arif’i sorar, Bahar da gözyaşları içinde onu dövdüklerini ağzının burnunun kan içinde olduğunu anlatır.

arif

ARİF’İ SARP MI DÖVDÜRDÜ?

Enver eve dönmesini ister. Kapıda annesi Hatice’ye sarılır. Annesi durumu anlamaya çalışır. Bahar Ceyda’ya sarılır onu çok sevdiğini söyler. Enver Arif’in evine girer. Arif’in durumunu görünce hastaneye gitmeyi teklif eder. Arif reddeder. Arif’e bunu yapanların Sarp ile ilgileri olup olmadığını sorar. Arif “var” der.

“NEDEN BABAM EVE GELMİYOR?

Bahar çocuklarını uyutmak için yanlarına gelir. Doruk ve Nisan evlerine hep anneannelerinin, Ceyda’nın, Yeliz’in, dedelerinin geldiğini neden babasının gelmediğini Bahar’a sorar. Bahar şaşırır. Babalarının da geleceğini söylese de Doruk ve Nisan onu aramasını ister. Bahar arayamayacağını çünkü telefon numarasının onda olmadığını söyler. Çocuklar, anneannelerine seslenir. Hatice yanlarına gelince, babasının telefonunun onda olup olmadığını sorar. Hatice kendisinde de olmadığını söyler.

bahar

KADIN SON BÖLÜM İZLE

“HEPSİ BENİM YÜZÜMDEN”

Sarp evde düşüncelere dalmıştır. Yanına gelen karısı ne olduğunu sorar. Sarp da gözyaşları içerisinde, “çok fakirler. Hiçbir şeyleri yok. Sadece sefalet” der. Bu yaşananların kendi yüzünden olduğunu söyleyerek “Allah beni kahretsin” der.

DORUK VE NİSAN ARİF’İN DAYAK YEDİĞİNİ ÖĞRENİYOR

Bahar’ın kapısı çalar. Gelen Ceyda’dır. Bahar, Ceyda’ya Arif’i sorar. Ceyda Arif’in iyi olduğunu söyler ardından da “kesin bu adamların bu işte bir parmağı var” der. İçeride konuşurlarken kapı bir kez daha çalar. Bahar kapıyı açar. Kapıda çocukları okula götürmek için gelen Enver vardır. Bahar bu kez Enver’e sarılır. Enver’e, “Özür dilerim, seni çok seviyorum” der. Çocuklar merdivenlerden aşağı inerken dışarıda Hüsnü ve Arif’in bir arkadaşının konuşmalarına şahit olurlar. Arif’in dayak yediğini öğrendikleri anda doğruca Arif’in evinin kapısını çalarlar. Kapıyı Arif açar. Arif’in durumunu görünce çok üzülürler. Doruk“Kim dövdü seni? Ben de onları döveceğim!” der. Arif iyi olduğunu söyleyerek onları teselli etmeye çalışır.

BAHAR GERÇEKLERİ ÖĞRENİYOR

Doruk okulda arkadaşı Bora’ya babasının onları görmeye geldiğini söyler. Arkadaşından tulumbayı getirmesini ister. Enver eve geldiğinde Doruk ve Nisan’ın Arif’i gördüğünü anlatır. Enver, Bahar’a Sarp ortaya çıktıktan sonra olanları anlatır. Eli silahlı adamların onu kovalarken kalp krizi geçirdiğini Bahar’a söyler. Bahar çok şaşırmıştır. Bu adamların kim olduğunu sorar. Enver, kafasının karışmaması için bunları Sarp’ın anlatması gerektiğini söyler.

Son güncelleme: 00:31 - 05.12.2018