Sözcü Plus Giriş

Kadın 45. yeni bölüm fragmanı: Biri ölüyor! (Kadın yeni bölüm fragmanı izle)

Kadın 45. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kadın yeni bölüm fragman içinde; Sarp, Bahar’ı arayarak birkaç gün içinde onları güvenli bir yere götüreceğini söylüyor. Bahar onu telefonda terslese de başka çaresi yok. Nisan ve Doruk’u da alıp alel acele evden çıkıyorlar. O sırada bir grup adam içeri giriyor. Bir silah sesi duyuluyor. Arif olanları uzaktan izlerken, adamlar ‘öldü, öldü’ diyerek binadan çıkıyor. “Kim öldü” sorusuna ise yanıt olarak ‘kadın öldü’ deniliyor. İşte Kadın 45. yeni bölüm fragmanı...

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 23:25, 22/12/2018

Kadın 45. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Heyecanı doruğa çıkaran fragman cevabı merakla beklenecek anları gösteriyor. Yeni bölüm fragmanında; Bahar çocukları ile tehdit edildikte sonra Sarp defterini kapattı. Ama yine de Nezir’e hedef olmaktan kurtulamadı. İşte son bölümde yaşananlar…

KADIN 44. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çocukların kayıp olduğunu öğrenen Enver telaşla Arif’i arıyor. o sırada Nisan ile Doruk bir arabadan iniyor. Ellerinde hediye paketleri ile babalarını soruyorlar. Bahar, Münir’in tehdidinden sonra yine onun ayarladığı araba ile otelden ayrılıyor. Bahar yolda ağlayarak şoföre çocuklarını soruyor.

KADIN SON BÖLÜM İZLE

BAHAR TEHDİTİN ŞOKUNU ATLATAMIYOR

Bahar eve geldiğinde çocukların başına gelenleri öğreniyor ve kendini kaybediyor. Nisan çok korkuyor. Ağlayarak Arif’ten güç alıyor. Çocukları yatıran Bahar, Ceyda ve Arif ile dertleşiyor. Çocuklarını kaçıran kişiler tarafından tehdit edildiğini söylüyor. Sarp’ın çocukları ve bir de karısı olduğunu anlatıyor. Bahar oraya getirildiğini de fark ediyor. Bahar yaşadığı olaydan sonra Sarp’ın o anda umrunda olmadığını, çocuklarının tehlikede olmasının ne büyük bir acı olduğunu anlatıyor.

İlginizi ÇekebilirReyting sonuçları 18 Aralık: Kadın ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz reyting yarışı...Reyting sonuçları 18 Aralık: Kadın ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz reyting yarışı...

DORUK BABASININ DİĞER ÇOCUKLARINI ÖĞRENİYOR

Bahar pişmanlık gözyaşlarından sonra çocuklarının gönlünü almaya gidiyor. Sarp’ın sorunlarını halledince onların yanına gelecğeini söylüyor. Nisan, Sarp’ın diğer çocuklarını soruyor. Doruk da durumu o anda öğreniyor. Bahar olayı çok normalmiş gibi anlatmaya çalışıyor. Babalarının çocukları ile tanıştığını söylüyor. Doruk annesine kardeşleri hakkında sorular sormaya başlıyor. Bahar bu masumiyete sakinlikle cevap veriyor. Nisan ise durumun farkında annesinin ne olacağını söylüyor. Bahar bu soruyu da sakinlikle geçiştiriyor.

kadin-izle

ŞİRİN İLE SUAT İLİŞKİSİ BİTİYOR MU?

Şirin Suat’a ailesinin ilişkilerinden memnun olmadığını söylüyor. Suat da bunun normal olduğunu anlatınca Şirin çok kızıyor. ‘Beni kendine yakıştıramıyor musun’ diyerek yemek masasından kalkıyor. Suat utanmadan annesi ile konuştuktan sonra Baha rile ilgil haber vermesini istiyor.

BAHAR: SARP KONUSU KAPANDI

Bahar Ceyda ve Yeliz ile konuşuyor. Dün gece boyunca düşündüğünü söyleyen Bahar, hayatında artık Sarp’a gerek olmadığını anlatıyor. Bahar, ‘Biz babasız idare ettik, bundan sonra da idare ederiz, Sarp konusu benim için kapandı’ diyor.

kadin-yeni-bolum

NEZİR: BAHAR VE ÇOCUKLARI ALIN

Münir, Sarp’a Nezir’in kadın ve çocuklarına bulaşmayacağını söylemesine rağmen Sarp’ın içi rahat değil. Nezir de Sarp’ın endişesini haklı çıkarıyor. Adamlarına Bahar ve çocukları almalarını emrediyor.

kadin-dizisi

KADIN DİZİSİ OYUNCULARI

BAHAR ÇEŞMELİ (ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ)
Küçük yaşta annesi tarafından terkedilmiş ve babası tarafından büyütülmüştür. Sarp’la tanıştığında mutluluğu bulur ve onunla bir aile kurar ancak Sarp’ın hayatını kaybetmesinden sonra iki çocuğunu tek başına büyütmek zorunda kalır.
Yaşadığı bu felakete rağmen Bahar mücadeleci ruhunu kaybetmez ve bütün hayatını çocuklarına adar. Sarp’a olan aşkı ise yüreğinde kanayan bir yaradır ve başka birini sevmeyi aklından bile geçirmez. Yirmi yılın sonunda karşılaştığı annesine karşı ise kalbi kırıktır.

SARP ÇEŞMELİ (CANER CİNDORUK)
Dört yıl önce bir vapur kazasında hayatını kaybetmiştir. Ama karısı Bahar’ın büyük aşkı ve anıları onu hikayenin en önemli karakterlerinden biri olarak hayatta tutar.

Yakışıklı ve maceraperest bir genç olan Sarp’ın en büyük tutkusu dağcılıktır. Fotoğraf çekmek, dünyanın her yerinden müzik albümleri toplamak meraklı olduğu konulardır. Neşeli, şakacı, hayatı ciddiye almazmış gibi görünürken alttan alta her şeyi ciddiyetle sorgulayan biridir.

HATİCE SARIKADI (BENNU YILDIRIMLAR)
Mutsuz ilk evliliğinden, kızı Bahar’I da arkasında bırakarak kaçan Hatice, Enver’ le yeni bir hayata başlamıştır. Kızları Şirin’in doğumundan sonra geçmişe bir sünger çekerek kendisini küçük kızına adar. Bahar artık onun için uzak ve hüzünlü bir anıdır. Yıllar sonra onunla tekrar karşılaştığında Hatice’nin hayatı temelinden sarsılır.

Yayınlanma Tarihi:21:35,