Sözcü Plus Giriş

Kadın 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sarp, Bahar’ı ve çocukları götürüyor! (Kadın 45. son bölüm izle)

Kadın son bölümü ile bu akşam FOX TV’de ekrana geldi. Kadın 45. son bölümde Sarp, Bahar'ı arayarak ona her şeyi anlatacağını söylüyor. Pırıl Sarp'ın Bahar'a 'aşkım' dediği o telefon konuşmasını dinliyor. Suat kızının yaşananlar karşısında nasıl yıkıldığını görünce Sarp'ın ölmesini istiyor ve Nezir'in planından haberdar olmasına rağmen önlem alınmasına engel oluyor. Sarp son anda da olsa ailesine yetişiyor. Arif'in gözleri önünde Bahar ve çocukları götürüyor. İşte 45. Son Bölüm izleme linki…

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 10:08, 26/02/2019
Kadın 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sarp, Bahar’ı ve çocukları götürüyor! (Kadın 45. son bölüm izle)

Kadın 45. bölüm FOX TV'de bu akşam yayınlandı. Son bölümde, Sarp, Bahar ve çocuklarını güvene almak istiyor. Münir’den güvenli bir yer ayarlamasını söylüyor. Pırıl, Suat’ın telefonunda Baharım yazısını görüyor. Suat’a ağlayarak bunu anlatıyor ve telefon kayıtlarını da dinleyince iyice dağılıyor. Münir, Nezir’in planından haberdar oluyor. Ama Suat, Münir’e engel olarak Suat’ın gerçekleri duymasına engel oluyor. Ve o an geliyor. Sarp telaşla, Bahar ve çocukları götürmeye gidiyor. Ama geç kaldığı için Nezir’in adamları geliyor ve silah patlıyor.  Kadın yeni bölümde hangi sorulara yanıt aranacak? Kadın dizisinin 45. son bölümünde neler yaşandı? İşte son bölüm özeti ile dizi hakkında merak edilenler…

KADIN 46. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

KADIN FRAGMAN

bahar

KADIN 45. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bahar iş aramaya başlıyor. Arif yine Bahar’ın yanında ve onun hayatını kolaylaştırmaya çalışıyor. Enver, Şirin’e borcunu ödemesine yardım etmesi için çalışmasını istiyor Hatice yine kızına arka çıkmaya çalışsa da Enver’in bu karardan dönüşü yok. Enver bir yandan da terziliğe dönüyor ve komşularına işine döndüğünü söylüyor.

sarp

PIRIL PERİŞAN HALDE

Suat, Pırıl’ın yanına gidiyor. Pırıl’ın üzgün olmasına dayanamıyor ve bu riski göze alıyor. Pırıl gözleri yaşlı şekilde babasına sarılıyor. Pırıl babasına Suat’ın onlarla olmadığını anlatıyor. Kavga etseler de ondan şüphelense de konu başka. Pırıl gözyaşları içinde Bahar’ın Sarp’ın telefonunda ‘Baharım’ diye kayıtlı olduğunu söylüyor. Pırıl bu gerçekle baş edemiyor. Pırıl, Suat’tan ses kayıtlarını istiyor. O konuşmalarda da Sarp’ın ‘Baharım mı’ dediğini merak ediyor. Ses kayıtlarında Bahar’a Suat’ın aşkım dediğini ve Bahar’ın da onu terslediğini duyuyor. Sarp her şeyi açıklayacağını söylüyor. Pırıl adeta yıkılıyor.

KADIN SON BÖLÜM İZLE

CEYDA ARDA’NIN BABASI İLE KARŞILAŞIYOR

Bahar çocukları için çok tedirgin. Ceyda’ya da dert yanıyor. İş aramaya başlayan Bahar iş ayırmasa da Ceyda onu çok yormayacak bir iş bulmasını istiyor. Ayrıca Peyami’nin nişanlandığını duyan Ceyda çok gergin. Bahar da durumun farkında. Ceyda Peyami’den hoşlandığını açıklamak zorunda kalıyor. Ceyda Bahar’la iş ararken bir adamla karşılaşıyor. Bahar fark etmeden oradan kaçarcasına gidiyor. Ceyda’nın kaçtığı adamın ismi Emre ve iş ilanı için baktıkları kafenin sahibi. Bahar, Emre ile tanışıp iş aradığını söylüyor. Bahar, Emre ile konuştuktan sonra işe alınıyor. Hemen eve koşup Ceyda’nın yanına gidiyor. Ceyda bir anda panik atak geçirdiğini söylüyor. Bahar ona inanmıyor. Ceyda başta anlatmak istemese de Emre’yi tanıdığını söylüyor. Ceyda, Emre’nin Arda’nın babası olduğunu söylüyor.

MÜNİR, NEZİR’İN PLANINI ÖĞRENİYOR

Münir, Bahar ve çocukların kaçırılacağını öğreniyor. Münir bu bilgiyi alır almaz Suat’ı arıyor. Ulaşamayınca yanına gidiyor. Nezir’in planını anlatıyor. Ayrıca Bahar ve çocuklar için Sarp’ın istediği evi de bulduğunu söylüyor. Suat Nezir’e engel oluyor. Münir, Bahar ve çocuklar kaçırılırsa Sarp’ı durduramayacaklarını söylüyor. Suat da bırak olan olsun, belki de kurtuluşumuz budur’ diyor. Münir, Suat’a ısrar ediyor. Ama Suat’ın kızını terk edeceğini söyleyerek ona acımayacağını anlatıyor.

arif

BAHAR, ARİF’İN TEKLİFİNİ REDDEDİYOR

Bahar, Sarp ile olan konuşmasını Arif’e anlatıyor. Bahar polise gitmek istiyor. Arif onu İstanbul dışında bir yere göndermeyi teklif ediyor. Bahar en azından tanıdığı insanlarla beraber olduğunu söylüyor. Arif ‘ben de sizinle gelirim’ dese de Bahar daha yeni iş bulduğunu söyleyerek bu teklifi reddediyor.

KADIN ÖLDÜ’

Sarp telaşla Bahar ve çocukları almaya gidiyor. Apar topar çocukları kucaklarına aıp evden çıkıyorlar. O anda Nezir’in adamları da apartmana giriyor. Arif de dışarıdan gelen adamları görüyor. Ve silah sesi duyuyor. Patlayan bu silah sesinden sonra Nezir’in adamları kaçarcasına apartmanda çıkıyor ve ‘kadın öldü’ diyorlar. Daha sonra Bahar ve Sarp dışarı çıkıyor. Sarp’ın elinde silah var, Nezir’in adamlarına doğrultuyor. Arif’in endişe dolu bakışlar arasında Bahar çocukları ile arabaya biniyor. Sarp’la beraber gidiyor

Yayınlanma Tarihi:22:59,