Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadın 49.yeni bölüm 2. fragman geldi! Bahar, Yeliz’in öldüğünü öğreniyor!
Kadın 49.yeni bölüm 2. fragman geldi! Bahar, Yeliz’in öldüğünü öğreniyor!
Kadın 49. yeni bölüm 2. fragman bugün FOX TV'de ekrana geldi. Yeni fragmanda; Hatice ile Ceyda Bahar'ın Yeliz konusunu öğrenip öğrenmediğini merak ediyor. Emre telefonda 'başın sağolsun' deyince Bahar gerçeği öğreniyor. Nisan ve Doruk'u odadan çıkarıp bağıra bağıra arkadaşının acısını iliklerine kadar yaşıyor. İşte Kadın 49. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 10 Şubat 2019 - 23:11

KADIN 49. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN


KADIN 49. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


KADIN 48. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bahar, Pırıl’ı hiç beklemediği yerden vuruyor. Pırıl’ın okula geldiği günü hatırlatıyor. Ayrıca onların varlığından haberdar olduğunu söylüyor. Ayrıca otele getirtilip, çocuklarını kaçıranın da Pırıl olduğunu açık açık söylüyor. Pırıl ‘ben okula gelmedim’ diyerak inkar ediyor. Bahar aptal bir kadın olmadığıı söylüyor.

KADIN SON BÖLÜM İZLE

NİSAN VE DORUK’UN AİLE SAADETİ

Nisan ve Doruk Bahar’ı inatla bahçeye çağırıyor. Sarp da orada. Dördü bir arada el ele oyun oynuyorlar. Uzun süre sonra kahkahalar içinde tam bir aile oluyorlar. Pırıl Bahar’ın söylediklerinden sonra iyice tedirgin oluyor.

YELİZ TOPRAĞA VERİLİYOR

Yeliz’in cenaze namazı kılınıyor. Ceyda hala kendini toparlayabilmiş değil. Yeliz’i yalnız bıraktığını düşünüyor. Hatice ve Enver yüreği paramparça Ceyda’yı teselli etmeye çalışıyor.

SARP: ARİF KİM?

Nisan, annesine anneannesini soruyor. Bahar, Arif’le konuştuğunu söylüyor. Sarp, Arif’in adını duyunca rahatsız oluyor. Özlediklerini sıralayan Doruk ile Nisan’ın Arif’ten söz etmesi bu rahatsızlığı arttırıyor. Sarp, ‘ Arif kim’ diye soruyor. Bahar, Arif’in ev sahipleri olduğunu söylüyor. Sarp, Arif’le kavga ettiği günü ve evi terk ettikleri gün peşlerinden bağırmasını hatırlıyor.

PIRIL DERSİNİ BİR KEZ DAHA ALIYOR

Pırıl içini kemiren sorulardan sonra Bahar’a neden okula gelişini Sarp’a söylediğini soruyor. Bahar ‘henüz söylemedim’ diye Pırıl’ı düzeltiyor. Sarp gelince konuşma yarım kalıyor. Sarp, Bahar’la özel olarak konuşmak istiyor. Bahar, Pırıl’ın yani karısının yanında konuşabileceğini söylüyor. Sarp’ın uzun sessizliği Pırıl’ın özür dileyip gitmesine sebep oluyor. Sarp bir kez daha Arif’i soruyor. Bahar ‘sana ne’ diyerek Sarp’ı tersliyor.

SARP, PIRIL’I SORGUYA ÇEKİYOR

Sarp, Pırıl’a Bahar’ın kaçırılışından nasıl haberdar olduğunu soruyor. Pırıl kemküm edince, Sarp lafı dolandırmadan anlatmasını istiyor. Pırıl, telefonunun çaldığını ve Nezir’in evinde çalışan birinin para kaşılığında bu bilgiyi verdiğini söylüyor. Sarp bu cevaptan tatmin olmuyor. Pırıl bu bilgiyi Münir’den aldığını söylemek zorunda kalıyor. Sarp, babasının onu gözden çıkardığını söylüyor. Sarp, Pırıl’dan özür dileyerek, onun iyi bir insan olduğunu söylüyor.

SUAT PIRIL GERÇEĞİNİ ÖĞRENİYOR

Münir, Suat’a Bahar ve çocuklar hakkında uyarının Şirin’den değil, Pırıl’dan geldiğini anlatıyor. Suat buna inanmak da zorlansa da Münir bu bilginin altını çiziyor. Suat konunun araştırılmasını istiyor. Deliye dönüp, Münir’in her şeyi araştırmasını söylüyor.

MÜNİR İÇİN ÖLÜM EMRİ VERİLDİ

Nezir, Sarp’a bir kez daha yenildiğini düşünüyor. Bu onu daha korkunç adımlar atmaya sebep oluyor. Nezir, Münir’in öldürülmesi emrini veriyor. Kardeşinin gözleri önünde öldürülmesini söylüyor.