Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arif, Bahar’ı almaya geliyor! Kadın 50. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Kadın 49.son bölüm izle)
Arif, Bahar’ı almaya geliyor! Kadın 50. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Kadın 49.son bölüm izle)
Kadın son bölümü ile bu akşam FOX TV’de ekrana geldi. Kadın 49. son bölümde; Nisan ve Doruk televizyonda Yeliz'i görüyorlar. Ayrıca büyük de bir korku yaşıyorlar. Bu korku anı Bahar'ın Münir'i tanımasına da sebep oluyor. Bahar, önce Münir'in sonra da Pırıl'ın yakasına yapışıyor. Ceyda, Emre'nin iş teklifini kabul etmek zorunda kalıyor. Arif, Bahar'ı kıskanmadığını itiraf ediyor. Çünkü onu sevdiğini düşünüyor. Ve Bahar Yeliz'in acı haberini alıyor. Kadın yeni bölüm (50. Bölüm) fragmanı yayınlandı. İşte 49. Son Bölüm izleme linki…
Sozcu.com.tr
Magazin 12 Şubat 2019 - 22:36

KADIN 50. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

 

Kadın 49. bölüm FOX TV'de bu akşam yayınlandı. Son bölümde; Pırıl için hesap verme vakti geliyor. Bahar, çocuklarının canı ile tehdit edildiği günün Pırıl’ın planladığını anlıyor. Çocuklar korku dolu bir gün geçiriyorlar, babalarının silahının olması da kafalarını iyice karıştırıyor. Bahar sonunda o çok istediği telefon konuşmasını yapıyor. Ama hiç hesapta olmayan biri ile konuşuyor. O isim Emre oluyor ve Bahar, Yeliz çığlığı ile ortalığı yıkıyor.Kadın yeni bölümde hangi sorulara yanıt aranacak? Kadın dizisinin 49.son bölümünde neler yaşandı? İşte son bölüm özeti ile dizi hakkında merak edilenler…

KADIN 49. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bahar, Münir’i tanıyor. Sarp da Bahar’ın sözleri ile ikna olmuşken Bahar, Pırıl’a saldırıyor. ‘Tüm bunları sen organize ettin’ diyerek Pırıl’a hesap sormaya başlıyor. Nisan ve Doruk da bu anları görüyor. Bahar çocukları fark edince sakinleşiyor. Sonra da bir saat önce yaşananlar gösteriliyor.

NİSAN VE DORUK YELİZ’İ TELEVİZYONDA GÖRÜYOR

Nisan ve Doruk kapıda gördükleri arabanın onların olduğunu duyunca çok heyecanlanıyor. Israrla arabaya binmek istiyorlar. Arabanın arka koltuğunaki televizyondan Yeliz’in ölüm haberini görüyorlar. Ancak ses duyulmuyor. Tam da o sırada iki araba yaklaşıyor ve silahlar çekiliyor. Nisan ve Doruk korku içinde baka kalıyor. Bahar onlara doğru koşuyor, araç Nisan ve Doruk’un olduğu arabaya çarpıyor. Bahar orada Münir’in sesini duyuyor ve tehdit edildiği gün aklına geliyor. Sarp evden silahını alıp dışarı çıkıyor. Ancak arabadan genç bir çocuk çıkıyor. Aslında tehlike olmadığını anlıyorlar. Yarışan iki genç oldukları oraya çıkıyor.

KADIN SON BÖLÜM İZLE

BAHAR’IN YELİZ ENDİŞESİ 

Nisan ve Doruk eve gitmek istiyorlar. Nisan, Yeliz’i televizyonda gördüğünü söylüyor. Nisan arabadaki televizyonda gördüğünü söylüyor. Bahar şaşkın gözlerle kızına bakıyor. Doruk da gördüğünü söyleyince Bahar’ı şüphe kaplıyor. Sarp olayı geçiştirmeye çalışıyor. Bahar çıkıp araçtaki TV’ye bakmak istiyor. Sarp da onunla gidiyor. Televizyon açılıyor. Ama Bahar TV’de aradığını bulamıyor. Sarp’a tüm ailesi ile tek tek konuşmak istediğini söylüyor. Sarp, Arif’le konuşana kadar ailesini arayabileceğini anlatıyor. Sarp, Bahar’ı sakinleştirmeye çalışsa da Bahar, Yeliz’in sesini duymak istiyor. Ama onların izini sürebilecekleri tek şey cep telefonu.

CEYDA EMRE’NİN TEKLİFİNİ KABUL EDİYOR

Ceyda, Emre’ni teklifini önce reddediyor. Ceyda hırsını alamayınca Hatice’lerin kumpası olduğunu düşünüyor. Ama Hatice onu ikna ediyor, Ceyda da Bahar’ın yerine çalışmayı kabul ediyor. Asabi tavırları ile kafasının atabileceğini de belirtiyor. Emre, Hatice’ye de iş teklif ediyor.

ARİF: BAHAR BENİ SEVİYOR

Arif Enver ile dertleşiyor. Bahar’ın Sarp ile olmasını kıskanmadığını söylüyor. Sebep olarak da Bahar’ın onu sevdiğini söylüyor. Bahar bunu dile getirse de getirmese de sevgisinden emin olduğunun da altını çiziyor.

Bahar Ceyda’yı arıyor ama telefonu Emre açıyor. Emre telefonda Bahar’a ‘başın sağolsun’ diyor. Bahar afallayınca ‘karıştırdığını söylüyor’ Bahar, Yeliz’in adını sayıklıyor. Çocukları odadan dışarı çıkıp çığlık çığlığa ağlıyor

Son güncelleme: 09:14 - 13.02.2019