Kadın 54. yeni bölüm 2. fragman: ‘Seç birini!’ (Kadın yeni bölüm fragmanı izle)

Kadın 54. yeni bölümden 2 fragman geldi. Yeni fragmanda; Bahar, Nezir'e Sarp'ı koruyor. Sarp'ı öldüreceğini söyleyen Nezir'e bunu yaptığında huzur bulamayacağını anlatıyor. Nezir, Sarp ile oyun oynamak istiyor. Doruk'u Bahar'dan alan Nezir, imalarıyla hem Sarp'ı hem de Bahar'ı mahvediyor. Nezir'in Doruk'a bir şey yapıp, yapamayacağını bilinmiyor. İşte Kadın 54. yeni bölüm fragmanları...

Kadın 54. yeni bölüm 2. fragman: ‘Seç birini!’ (Kadın yeni bölüm fragmanı izle)

KADIN 54. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI


KADIN 54. BÖLÜM FRAGMANI

 

KADIN 53. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Arif ve babası kahvehanede bulunan silah yüzünden gözaltına alınıyor. Ceyda’nın şaşkınlık bakışları arasında gözaltına alınan Arif olayları sessizlikle karşılıyor. Bahar, Nisan ve Doruk yaşadıkları tüm zorluklara rağmen aile olma yolunda ilerliyorlar. Suat’ın adamları dağ evini güvenliksiz bırakıyor. Suat Bey’den emir geldiğini ve artık onları korumayacaklarını söylüyorlar. Sarp adamlara daha fazla para teklif ediyor. Ama bu rağmen korumalar orada kalmayı istemiyorlar.

KADIN SON BÖLÜM İZLE

NEZİR BAHAR VE ÇOCUKLARI KAÇIRIYOR

Suat, Pırıl’ı ziyarete geliyor. Otele dinleme cihazı yerleştiren Nezir, Sarp ve Bahar’ın yerini öğreniyor. Nezir’in görülmeye değer mutluluğu adamlarını harekete geçiriyor. Nezir’in bizzat kendisi dağ evine gidiyor. Arabalar dolusu adam ve silahlarla dağ evine gidiyor. Doruk kapıyı açıyor. Bu sırada Bahar telaşla Nisan’ı giydirmeye çalışıyor. Nezir Doruk’un açıkbıraktığı kapıdan içeri giriyor ve ‘Sarp Çeşmeli nerede’ diye soruyor. Dağ evinin yerini öğrenen Nezir, eve geldiğinde Sarp'ı göremeyeceği için büyük bir hayal kırıklığına uğruyor. Bahar yerini bilmediğini söylese de Nezir’i ikna edemiyor. Nezir, Bahar ve çocuklarını koz olarak kullanmak üzere yanında götürüyor.

NEZİR PIRIL’I DA BULUYOR

Nezir’in ikinci hamlesi Pırıl’ı bulmak oluyor. Pırıl babası Suat ile telefonda konuşuyor. Bahar ve çocukların evde korumasız kaldığını öğrenen Pırıl, deliye dönüyor. Bahar ve çocukların güvenliksiz kaldığını öğrenen Pırıl deliye dönüyor. Babasına bağırıp çağırmaya başlıyor. Sonra da dağ evine gitmek için harekete geçiyor ama kapıda Nezir ile yüz yüze geliyor. Pırıl çığlık atarak yardım istiyor.

SARP KAZA GEÇİRİYOR

Sarp eve geldiğinde Bahar ve çocukları göremiyor. Sarp evin boş olmasından dolayı büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor. Bahar ve Pırıl’ın Nezir’in elinde olduğundan habersiz olan Sarp korkunç bir kaza geçiriyor. Aracı uçurumdan yuvarlanan Sarp bu kazadan sağ olarak kurtuluyor ama ailesini rehin alan Nezir'in elinden onları ve kendisini nasıl kurtaracağı bilinmiyor.

Loading...