Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bahar ve Arif kavuşuyor! Kadın 58. yeni bölüm fragmanı geldi!
Bahar ve Arif kavuşuyor! Kadın 58. yeni bölüm fragmanı geldi!
Kadın 58. yeni bölüm fragmanı bugün FOX TV'de ekrana geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; Nezir, Bahar'a hediye yolluyor. Hediyeyi Şirin alıyor. Şirin hediyeyi Sarp'a verip kimden geldiğini de söylemiyor. Bahar kafede çalışırken Arif ile karşılaşıyor ve çok mutlu oluyor. Bahar, Arif'e sımsıkı sarılıyor. İşte Kadın 58. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 11 Nisan 2019 - 22:38

KADIN 58. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KADIN 57. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kısmet’in çabaları ile polisler Nezir’in evine baskın yapıyor. Ancak geldiklerinde ne Bahar ve çocuklar ne de Sarp ya da diğerlerini bulamıyorlar. Bahar, Nisan, Doruk ve Sarp Hatice’lerin evin önünde görünüyor. Nezir Bahar ve ailesini serbest bırakıyor. Hem de hiçbir şey söylemeden yapıyor bu hamlesini. Bahar hala Sarp’a çok uzak. Ayrıca Nisan babasına korkmuş gözlerle bakarken Doruk sevgi ile bakıyor. Evine dönen Bahar’ın sınavı ise bitmiyor. Şirin’in halen o evde yaşaması onun için büyük bir sorun. Özellikle de çocuklarına yaklaşmasını istemiyor. Şirin inat yapar gibi çocukları sevgi ile karşılayıp onları çok özlediğini söylüyor. Doruk babası ile uyuduklarını söylediğinde ise ne kadar şanslı olduklarını söyleyip ince bir gönderme yapıyor. Bahar çocukların yanında sesini çıkarmasa da onlar gidince Şirin’i kenara çekiyor ve çocuklarından uzak durmasını söylüyor. Şirin ilik naklini hatırlatarak onun sayesinde Bahar’ın hayatta olduğunu anlatıyor. Ama Bahar ona pabuç bırakmıyor ve tüm hayatının onun yüzünden mahvolduğunu söylüyor.

KADIN SON BÖLÜM İZLE

SARP: AŞK GÖZÜNÜ BU KADAR MI KÖR ETTİ

Bahar, Sarp ile konuşuyor ve çocukların çok sarsıldığını söylüyor. Sarp Nisan ve Doruk’un normale dönmesinde onun varlığının öneminin altını çiziyor. Ayrıca ‘ikimizi birlikte görmeleri lazım’ diyerek yanlarında kalmak istiyor. Bahar bu fikre itiraz edince Sarp, Arif’ten söz ederek ‘aşk bu kadar mı gözünü kör etti’ diyerek Bahar’ı suçluyor.

ŞİRİN SARP KARŞILAŞMASI

Bahar’dan sonra Sarp da Şirin ile yüzleşiyor. Şirin utanmadan Sarp ile konuşmaya çalışıyor. Sarp evden çıkarken neeye gittiğini soran Şirin utanmadan ‘Pırıl’a mı gidiyorsun?’ diye soruyor. Sarp ona bakışları ile nefretini gösteriyor. Ama Şirin susmadan kendisinden de selam söylemesini istiyor.

ARİF ÖZGÜRLÜĞE KAVUŞUYOR

Arif cezaevinden çıkıyor. Onu çıkışta Kısmet karşılıyor. Arif çıkar çıkmaz Bahar’a gitmek istiyor. Arif'i kurtaran Kısmet ise olanların peşini kolay kolay bırakmamaya karar veriyor.

 

Son güncelleme: 09:53 - 12.04.2019