Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şirin’den bomba itiraf! Kadın 59. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Kadın 58. son bölüm izle)
Şirin’den bomba itiraf! Kadın 59. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Kadın 58. son bölüm izle)
Kadın 59. bölüm fragmanı yayınlandı. Kadın 58. son bölümde; Arif, cezaevinden çıkar çıkmaz Bahar'ı görmek için harekete geçiyor. Ceyda'nın Bahar'a olan tavrına anlam veremeyen Hatice Ceyda'ya büyük bir rest çekiyor. Çünkü artık çocuklarının üzülmesini istemiyor. Sarp bir yandan Şirin'in tacizleri ile uğraşırken diğer yandan Arif'le yüzleşiyor. Sarp çocukların Arif'e olan ilgisini kabullenemiyor. Arif için de durum çok farklı değil. Şirin ise Emre'nin umurunda olmadığını ve Sarp takıntısının yeniden başladığını gösteriyor. Kadın yeni bölümde hangi sorulara yanıt aranacak? Kadın dizisinin 58. Son Bölümünde neler yaşandı? İşte son bölüm özeti ile dizi hakkında merak edilenler…
Sozcu.com.tr
Magazin 16 Nisan 2019 - 22:26

KADIN 59. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Kadın 58. son bölümde Sarp, Şirin’in tacizleri yüzünden zor günler geçiriyor. Şirin tam Emre ile düzeldi derken Sarp takıntısı ağır başlıyor. Bahar, Arif’le karşılaşıyor ve artık geleceğe olan umudu da artıyor. Sarp Nezir’le yaptığı anlaşma sonunda beş parasız olarak eski hayatına geri dönüyor. Bu arada Arif ile de karşılaşan Sarp onu öldürmekle tehdit ediyor. İşte 58. Son Bölüm izleme linki…

KADIN 58. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Arif hapisten çıkıyor ve görmek istediği ilk kişi Bahar oluyor. Kısmet ağabeyinin bu istediğini kırmak istemez. Kızmet, Bahar ile Arif’i buluşturmak için elinden geleni yapmaya hazırlanıyor. Bahar kafedeki işine devam ederken Arif’i karşısında görüyor. Heyecanla Arif’e koşan Bahar hasretini gideriyor. Yaşadığı zor günlerden sonra Bahar’a kavuşan Arif’e de onu görmek çok iyi geliyor. Bahar artık hayatın normalleşeceğine daha çok inanıyor.

ŞİRİN’İN SARP TAKINTISI

Nezir, Sarp’ın beş parasız bir adam olarak hayatına devam etmesini istiyor. Ve Sarp hayatına artık Sarp Çeşmeli olarak devam ediyor. Halen Hatice’lerin evinde kalan Sarp, Şirin’in tacizlerine de katlanmak zorunda kalıyor. Hatice, Şirin’in Emre ile birlikte değiştiğini düşünse de Enver buna asla inanmıyor. Sarp’a tavırları da Enver’i haklı çıkarıyor.

KADIN SON BÖLÜM İZLE

NEZİR’DEN BAHAR’A PAKET

Nezir, Bahar’a bir paket yolluyor ve bu paketi sadece Bahar’ın açabileceği söyleniyor. Şirin pokaeti alıp Sarp’ı taciz etmeye başlıyor. Sarp paketin Bahar’a geldiğini biliyor ama kimden geldiğini bilmiyor. Şirin kocasısın bakabilirsin derken sonradan ‘pardon eski kocası’ diyor.

SARP ARİF’İ TEHDİT EDİYOR

Sarp evde sürekli Şirin’in tacizleri ile uğraşmak zorunda kalıyor. Çocukları okuldan almaya giderken bile Şirin, Sarp’a ‘Pırıl’a mı gidiyorsun’ diye soruyor. Bu sırada Arif de çocukları okuldan almak için yola koyuluyor. Nisan çıkışta babasını görüp sevinçle ona koşuyor. Arif bu anları hayal kırıklığı ile izliyor. Ama hemen ardından bir hayal kırıklığı da Sarp yaşıyor. Çünkü Nisan Arif’i görüp çok mutlu oluyor ve ona doğru koşuyor. Arif ile Sarp’ın arasında mini bir gerginlik çıkıyor. Nisan’ı uzaklaştıran Sarp, Arif’i tehdit ediyor.

Son güncelleme: 23:42 - 19.04.2019