Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadın 60. yeni bölüm 2. fragman: ‘Eğer böyle bir şey olursa bu aile darmadağın olur!’ (Kadın yeni bölüm fragmanı izle)
Kadın 60. yeni bölüm 2. fragman: ‘Eğer böyle bir şey olursa bu aile darmadağın olur!’ (Kadın yeni bölüm fragmanı izle)
Kadın 60. yeni bölüm 2. fragman bugün ekrana geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; Şirin, Sarp'a kafasını fena takıyor ve Hatice de durumun farkında. Çünkü Bahar ve çocukların evden ayrılacağını duyan Şirin'in ilk sorusu Sarp oluyor. Bu arada Bahar mahalleye dönüyor ama Arif ona çok kızgın. Münir Bahar'ın sokağında ev bakıyor ve Arif ile konuşuyor. Bu evi Sarp için bakıyor. İşte Kadın 60. yeni bölüm fragmanları...
Sozcu.com.tr
Magazin 27 Nisan 2019 - 23:12

KADIN 60. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

KADIN 60. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KADIN 59. SON BÖLÜM ÖZETİ

Emre'nin Şirin'in umurunda olmadığını öğrenen İdil, elindeki tek kozu da kaybettiğini düşünmektedir. Şirin'den ihtiyacı olan parayı almak için başka yollara başvurur. Şirin ise Ceyda'nın oğlunun Emre'den olduğunu öğrenir öğrenmez soluğu Ceyda'nın yanında alır. Şirin'in bunu nereden öğrendiğini anlayamayan ve darmadağın olan Ceyda'nın bu durum karşısında suçlayacağı tek bir isim vardır: Bahar.

Ceyda'dan Bahar ve Sarp'ın aynı evde yaşadığını öğrenen Arif, sinirlerine hakim olamaz. Bu kez Bahar'ı asla affetmemekte de kararlıdır. Her şeyi Bahar ile açık açık konuştuğu zaman ise Bahar'dan şok bir cevap alacaktır. Artık bir karar vermek zorunda kalan Bahar, onu çok seven ve her şeye rağmen yanında olan Arif'i mi, yoksa yıllardır hasretini çektiği ve öldü sandığı çocuklarının babasını mı seçecektir?