Kadın 60. yeni bölüm fragmanı yayında! ‘Arif konusu kapandı!’

Kadın 60. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. Yayınlanan yeni fragmanda;nBahar ve Sarp baş başa konuşuyor. Sarp eski günlere dönmek istiyor ve Bahar’ların eski evlerine dönmesini istemiyor. Bahar, Arif konusunun bittiğini söylüyor. Sarp çok mutlu oluyor ama Bahar o kadar sinirli ki ona belli etmek istemiyor. İşte Kadın 60. yeni bölüm fragmanı...

Kadın 60. yeni bölüm fragmanı yayında! ‘Arif konusu kapandı!’

KADIN 60. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KADIN 59. SON BÖLÜM ÖZETİ

Emre'nin Şirin'in umurunda olmadığını öğrenen İdil, elindeki tek kozu da kaybettiğini düşünmektedir. Şirin'den ihtiyacı olan parayı almak için başka yollara başvurur. Şirin ise Ceyda'nın oğlunun Emre'den olduğunu öğrenir öğrenmez soluğu Ceyda'nın yanında alır. Şirin'in bunu nereden öğrendiğini anlayamayan ve darmadağın olan Ceyda'nın bu durum karşısında suçlayacağı tek bir isim vardır: Bahar.

Ceyda'dan Bahar ve Sarp'ın aynı evde yaşadığını öğrenen Arif, sinirlerine hakim olamaz. Bu kez Bahar'ı asla affetmemekte de kararlıdır. Her şeyi Bahar ile açık açık konuştuğu zaman ise Bahar'dan şok bir cevap alacaktır. Artık bir karar vermek zorunda kalan Bahar, onu çok seven ve her şeye rağmen yanında olan Arif'i mi, yoksa yıllardır hasretini çektiği ve öldü sandığı çocuklarının babasını mı seçecektir?