Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadın 60. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sarp ve Bahar karşı karşıya Kadın 59. son bölüm izle
Kadın 60. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sarp ve Bahar karşı karşıya Kadın 59. son bölüm izle
Kadın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde Hatice kızı Bahar'a "Eğer Sarp’la tekrar beraber olmak istiyorsan, kimseyi dinleme." diyor. Ekranların en çok izlenen dizilerinden bir tanesi olan Kadın her bölümde seyircileri ekrana kilitliyor. İşte dizi ile ilgili gelişmeler...
Sozcu.com.tr
Magazin 23 Nisan 2019 - 22:38

KADIN 60. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Kadın dizisinin başrollerinde Özge Özpirinçci ve Caner Cindoruk yer alıyor. Her Salı akşamı yeni bölümleri ile FOX TV’de yer alan Kadın dizisinin son bölümünde çocukları için dünyayı arkasına alan Bahar bir seçim yapmak zorunda. İşte Kadın 59. son bölüm izleme linki…

KADIN SON BÖLÜM İZLE

KADIN 59. SON BÖLÜM ÖZETİ

Emre’nin Şirin’in umurunda olmadığını öğrenen İdil, elindeki tek kozu da kaybettiğini düşünmektedir. Şirin’den ihtiyacı olan parayı almak için başka yollara başvurur. Şirin ise Ceyda’nın oğlunun Emre’den olduğunu öğrenir öğrenmez soluğu Ceyda’nın yanında alır. Şirin’in bunu nereden öğrendiğini anlayamayan ve darmadağın olan Ceyda’nın bu durum karşısında suçlayacağı tek bir isim vardır: Bahar.

Ceyda’dan Bahar ve Sarp’ın aynı evde yaşadığını öğrenen Arif, sinirlerine hakim olamaz. Bu kez Bahar’ı asla affetmemekte de kararlıdır. Her şeyi Bahar ile açık açık konuştuğu zaman ise Bahar’dan şok bir cevap alacaktır. Artık bir karar vermek zorunda kalan Bahar, onu çok seven ve her şeye rağmen yanında olan Arif’i mi, yoksa yıllardır hasretini çektiği ve öldü sandığı çocuklarının babasını mı seçecektir?

Son güncelleme: 21:25 - 25.04.2019