Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Bahar’ı kızdıran yorum! Kadın 61. yeni bölüm 2. fragman yayında!
Bahar’ı kızdıran yorum! Kadın 61. yeni bölüm 2. fragman yayında!
Kadın'ın yeni bölümünde neler olacak sorusunu soranlar Kadın yeni bölüm fragmanını araştırıyor. Kadın 61. yeni bölüm fragmanı dün ekrana geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; Ceyda Arif olayını soruyor. Arif'in 'kocasını seçti' dediğini söylüyor. Bahar bu yoruma çok kızıyor. Sarp Doruk ve Nisan'ı evine götürüyor. Arif Bahar'ı uzaktan da olsa izliyor. Bahar, Nisan ve Doruk'u ararken camdan her ikisinin de Sarp ile üst katında olduğunu fark ediyor. Sarp, Arif'e bakışı ile ince bir mesaj veriyor. İşte Kadın 61. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 5 Mayıs 2019 - 22:41

KADIN 61. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMAN

KADIN 61. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KADIN 60. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Pırıl çocuklarının doğum gününe Bahar ve çocuklarını da davet ediyor. Bahar’ı arkadaşlarına silik bir tip olarak anlatan Pırıl, Bahar’ı görünce gözlerine inanamıyor. Daha içeri adımını atar atmaz herkesin dikkatini çeken Bahar güzelliği ile adeta büyülüyor. Sarp’ın gözü her zamanki gibi Bahar’în üzerinde. Herkes bu bakışların farkında ve Pırıl çılgına dönüyor. Suat’ın gözleri önünde Şirin ile Sarp’ın fotoğraflarını Bahar’a yollayan Pırıl öfke içinde içindeki acıyı soğutmaya çalışıyor. Suat bu fotoğrafları Bahar’ın görmesini istemiyor, çünkü Sarp ile Pırıl yeniden birlikte olsun istemiyor.

KADIN SON BÖLÜM İZLE

ŞİRİN’İN GÖZÜ SARPTA

Şirin, Sarp’a olan ilgisini belli etmeye başlıyor. Hatice Bahar ve çocukların kendi evlerine giedeceğini söyleyince Şirin’in ilk sorusu Sarp oluyor. Hatice onun tavırlarından şüpheleniyor. Hatta Enver ile dertleşerek durumu ona anlatıyor. Hatice, Şirin’in Sarp’a ilgi duymasının bu aileyi darmdağın edeceğini söylüyor.

BAHAR: ARİF KONUSU KAPANDI

Bahar artık Sarp ile kavga etmek istemiyor. Bahar, çocukları için Arif’i terk ettikten sonra Sarp’a da bu durumu anlatıyor. Aslında bunu isteyerek yapmıyor. Başbaşa konuştukları bir anda Sarp, Bahar’dan bir şans daha istiyor. Ayrıca o eve dönmelerini istemediğini anlatıyor. Bahar ise açık konuşarak ‘Arif yüzünden mi?’ diyor. Sonra da o konunun kapandığını söylüyor. Sarp uzun süre sonra büyük bir iç huzur yaşıyor.

Son güncelleme: 19:07 - 06.05.2019