Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Arif, Bahar’ı gözden çıkarıyor! Kadın 61. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Kadın 60. son bölüm izle)
Arif, Bahar’ı gözden çıkarıyor! Kadın 61. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! (Kadın 60. son bölüm izle)
Kadın son bölümü ile bu akşam FOX TV’de ekrana geldi. Ardından Kadın yeni bölüm fragmanı bekleniyor. Kadın 60. son bölümde Şirin'in Sarp takıntısı iyice kendini belli etmeye başlıyor. Bahar ile Sarp arasında işler biraz yoluna girmişken Şirin büyük tehdit oluşturuyor. Bahar, Arif konusunun kapandığını söylüyor. Arif, Bahar'a çok kızgın ve bu halini de saklamıyor. Ayrıca Emre, Ceyda'ya oğlu konusundaki şüpheleri açık açık soruyor. Kadın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte 60. Son Bölüm izleme linki…
Sozcu.com.tr
Magazin 30 Nisan 2019 - 22:36

Kadın 60. Bölüm FOX TV'de bu akşam yayınlandı. Son bölümde; Bahar ve çocuklar evlerine dönüyor. Sarp, Arif yüzünden bu dönüşü onaylamıyor ama Arif konusunun kapandığını öğrenince rahatlıyor. Ayrıca mahallede ev baktırmaya başlıyor. Arif, Bahar’a çok kızgın ve ev bakmaya gelen Münir’e Bahar’ın evini işaret ediyor. Öte yandan Hatice, Şirin’in Sarp’a olan ilgisinin devam ettiğini anlıyor ve konuyu Enver’e açıyor. Kadın yeni bölümde hangi sorulara yanıt aranacak? Dizinin 61. Yeni Bölüm fragmanı yayınlandı. Kadın dizisinin 60. Son Bölümünde neler yaşandı? İşte son bölüm özeti ile dizi hakkında merak edilenler…

KADIN 61. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KADIN 60. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Pırıl çocuklarının doğum gününe Bahar ve çocuklarını da davet ediyor. Bahar’ı arkadaşlarına silik bir tip olarak anlatan Pırıl, Bahar’ı görünce gözlerine inanamıyor. Daha içeri adımını atar atmaz herkesin dikkatini çeken Bahar güzelliği ile adeta büyülüyor. Sarp’ın gözü her zamanki gibi Bahar’în üzerinde. Herkes bu bakışların farkında ve Pırıl çılgına dönüyor. Suat’ın gözleri önünde Şirin ile Sarp’ın fotoğraflarını Bahar’a yollayan Pırıl öfke içinde içindeki acıyı soğutmaya çalışıyor. Suat bu fotoğrafları Bahar’ın görmesini istemiyor, çünkü Sarp ile Pırıl yeniden birlikte olsun istemiyor.

KADIN SON BÖLÜM İZLE

ŞİRİN’İN GÖZÜ SARPTA

Şirin, Sarp’a olan ilgisini belli etmeye başlıyor. Hatice Bahar ve çocukların kendi evlerine giedeceğini söyleyince Şirin’in ilk sorusu Sarp oluyor. Hatice onun tavırlarından şüpheleniyor. Hatta Enver ile dertleşerek durumu ona anlatıyor. Hatice, Şirin’in Sarp’a ilgi duymasının bu aileyi darmdağın edeceğini söylüyor.

BAHAR: ARİF KONUSU KAPANDI

Bahar artık Sarp ile kavga etmek istemiyor. Bahar, çocukları için Arif’i terk ettikten sonra Sarp’a da bu durumu anlatıyor. Aslında bunu isteyerek yapmıyor. Başbaşa konuştukları bir anda Sarp, Bahar’dan bir şans daha istiyor. Ayrıca o eve dönmelerini istemediğini anlatıyor. Bahar ise açık konuşarak ‘Arif yüzünden mi?’ diyor. Sonra da o konunun kapandığını söylüyor. Sarp uzun süre sonra büyük bir iç huzur yaşıyor.

Son güncelleme: 22:44 - 05.05.2019