Kadın 62. yeni bölüm fragmanı yayında! ‘Bahar’ın sende gönlü yok!’

Kadın 62. yeni bölüm fragmanı FOX TV tarafından yayınlandı. Yeni fragmanda; Bahar, Sarp konusunda Arif'e bu durumdan haberdar olmadığını söylüyor. Arif Sarp'ı kovacağını söylerken Bahar bu durumun umrunda olmadığını anlatıyor. Arif Sarp'ın karşısına çıkarak düzenbaz olduğunu söylüyor ve oradan gitmesini istiyor. Sarp, Arif'e karşı dururken aralarında itişme başlıyor. Arif, Bahar'ın Sarp'te gönlü olmadığını hala boynunda ona aldığı kolyenin takılı olduğunu söylüyor. İşte Kadın 62. yeni bölüm fragmanı...

Kadın 62. yeni bölüm fragmanı yayında! ‘Bahar’ın sende gönlü yok!’

KADIN 62. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KADIN 61. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bahar, kocası olarak Sarp’ı affedemese de çocuklarının babası olarak affediyor. Sarp’ın birçok konuda suçsuzluğuna inandığını da söylüyor. Ancak bu kadar çabuk evlenmesini kabullenemiyor. Bahar ile Sarp arasındaki buzlar böylece erimeye başlıyor. Arif ile Bahar arasına ise yeni tavırlar yeni sözler yeni olaylar giriyor. Sarp, çocuklarına ve Bahar’a daha yakın olabilmek için Münir’İ mahalleye gönderiyor. Münir mahallede kiralık daire arıyor ve Arif’e gidiyor. Münir iki çocuğu ile bir adamın kalabileceği yer isterken Arif, Bahar’ın oturduğu apartmanı işaret ediyor.

KADIN SON BÖLÜM İZLE

SARP, BAHAR’A KOMŞU OLUYOR

Sarp çocukları okula bırakmak hem de yeni evini göstermek için Baharlara gidiyor. oruk ve Nisan babalarını kapıda karşılıyor ve Sarp onları yeni evlerine götüreceğini söylüyor. Çocuklar heyecanla evden çıkarken, Bahar camdan ona seslenen Ceyda ile konuşuyor. Arif de onları dinliyor. Bahar çocukları okula babalarının götüreceğini söylüyor. Ancak halen apartmandan çıkmamalarına endişeleniyor. O sırada Sarp ve çocuklar Bahar’ın üst katındaki daireden cama çıkıyorlar. Nisan ve Doruk sevinçle annelerine seslenirken Sarp, Arif’e imalı bir bakış atıyor. Yeni kiracının Sarp olduğunu öğrenen Arif ise büyük bir şok yaşıyor. Bahar da bu duruma seviniyor. Çünkü çocuklarının mutluluğunu kendi mutluluğunun önünde tutuyor.

ŞİRİN’DEN ŞOK İMA

Bahar ve Sarp çocuklarla beraber Hatice’lere yemeğe gidiyor. Masada bir kamp konusu açılıyor. Doruk ve Nisan babaları ile kamp planı yapıyorlar. Bahar’ın da onlarla gelmesini istiyorlar ama Bhar bu fikre yanaşmıyor. Şirin kendini öne atarak ‘ben gelirim’ diyor. Masada herkes buz kesiyor ve Bahar’ın sinirleri bir kez daha alt üst oluyor. Enver, Şirin’i susturuyor. Bahar çocukları odalarına gönderiyor ve Hatice, Enver, Sarp Ve Şirin’i toplayarak yalansız bir şekilde tüm olanları konuşmak istiyor. Sarp, Şirin için ‘benim için öylesine bir kızdı’ diye söze giriyor. Şirin bu sözleri gülerek karşılıyor. Bahar da hemen konuyu fotoğraf mezvzusuna getiriyor. Tabi Şirin yine rahat durmuyor ve Sarp ‘bilmiyorum’ derken, Şirin ‘ben de öteki fotoğraflar zannettim aklım çıktı’ diyor. Sarp donup kalırken Bahar öteki fotoğrafların ne oldığunu öğrenmek istiyor.