Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Sarp ölüyor mu? Kadın 67. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kadın 66. son bölüm izle
Sarp ölüyor mu? Kadın 67. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kadın 66. son bölüm izle
Kadın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında; hastane odasında konuşurken Bahar, Sarp'ın hareketsiz kaldığını görüyor. Bahar'ın "İnsan bir kere doğar, bir kere ölür ama benimki iki kere öldü" sözleri ise Sarp öldü mü sorusunu akıllara getirdi. Peki Kadın 66. son bölümünde neler yaşandı? Kadın son bölümünde; Hatice’nin ölüm haberini alan herkes darmadağın olur. Tepkisini en çok belli eden kişi ise hayattaki en sevdiği insana veda etmek zorunda kalan Şirin’dir. İşte Kadın 66. son bölüm izleme linki...
Magazin 8 Ekim 2019 - 22:58

Kadın dizisinin son bölümünde; Hiçbir zaman olmadığı kadar kendini çaresiz hisseden Şirin, annesine bugüne kadar yaptıkları için büyük bir pişmanlık içindedir. Kırmızı ışıkta geçtiği için tüm hatanın kendisinde olduğunu düşünen Arif, büyük bir vicdan azabı yaşamaktadır.

KADIN 67. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kadın dizisinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı ancak yayınlanır yayınlanmaz aşağıda yer alan linkten izleyebilirsiniz.

KADIN YENİ FRAGMAN

KADIN 66. SON BÖLÜM İZLE

Bahar ise bunun bir kaza olduğunun bilincindedir ve Arif'in kendisini daha fazla üzmesini istemez. Tüm olaylardan sonra aldığı bir karar ise herkeste şok etkisi yaratacaktır.

Annesinin ölümünden sonra adeta küçük bir kız çocuğuna dönüşen Şirin'i bu acı iyi bir insan mı, yoksa daha kötü bir insan mı yapacak? Enver, Hatice'yi bu kadar çok severken, onun yokluğuna alışabilecek mi? Arif yaşadığı vicdan azabından kurtulabilecek mi?

Kazayı öğrenen herkes büyük bir şok içindedir. Arif ise arabayı kullandığı için her şeyden kendini sorumlu tutar. Nisan ve Doruk kazadan habersiz annelerinin iyileşmesi için iyilik yapmaya başlar.

Şirin ile olan kavgası sırasında Arda'yı kaybeden Emre ise büyük bir paniğe kapılır ve her yerde onu arar. Arda'yı Emre'ye emanet eden Ceyda'nın ise bunu öğrendikten sonra tavrı ne olacaktır? Büyük kazadan en çok etkilenen Enver'in ise dünya başına yıkılmıştır.

Son güncelleme: 08:56 - 09.10.2019