Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadın 70. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Şirin’den yeni plan! Kadın 69. son bölüm izle
Kadın 70. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Şirin’den yeni plan! Kadın 69. son bölüm izle
Kadın dizisi 69. son bölümüyle FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Özge Özpirinçci, Şerif Erol, Seray Kaya, Ece Özdikici ve Feyyaz Duman'ın yer aldığı dizinin son bölümünde; Enver’in dikkatsizliği yüzünden çıkan yangında ev kül olmuştur. Haberi alan herkes ise büyük bir şok içindedir. Bu olaydan en çok etkilenen de şüphesiz Şirin olmuştur. Kadın 70. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Kadın 69. son bölüm izleme linki...
Magazin 29 Ekim 2019 - 22:24

Kadın dizisinin 69. son bölümünde; Şirin'in çocuklara Arif'in hapishanede olduğunu söylemesi işleri iyice karıştırır. Bahar'ın bunu öğrenmesi de çok uzun sürmez. Şirin'e bunun için hesap soran Bahar, Şirin'den beklemediği bir tepki alacaktır.

KADIN YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

KADIN 69. SON BÖLÜM İZLE

Bu tepkiden sonra Bahar, Şirin'in değişmeyeceğini anlayacak mı? Yoksa hala ona inanmaya devam mı edecek? DNA testi yaptıran Emre'nin test sonucundan sonra Arda'nın babası olmadığını öğrenmesi ise Ceyda'yı darmadağın etmiştir.

Teste anlam veremeyen Ceyda, Bahar'ın yardımıyla tekrar test yaptırmaya karar verir. Bunda başarılı olan Ceyda ve Bahar'ı ise Jale'den gelecek şok bir haber bekliyordur. Arda gerçekten Emre'nin oğlu mu? Yoksa Ceyda yanılmış olabilir mi?

Son güncelleme: 09:09 - 30.10.2019