Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şirin fırsatı kaçırmıyor! Kadın 72. yeni bölüm fragmanı yayında! Kadın 71. son bölüm izle
Şirin fırsatı kaçırmıyor! Kadın 72. yeni bölüm fragmanı yayında! Kadın 71. son bölüm izle
Kadın dizisi 71. son bölümüyle FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Özge Özpirinçci, Şerif Erol, Seray Kaya, Ece Özdikici ve Feyyaz Duman'ın yer aldığı dizinin son bölümünde; Sarp'ın ölümü ardından Arif'e nefret duyan Şirin'in bir anda yakın davranması Ceyda'yı kuluya düşürdü. Ceyda ile beraber başı belaya giren Bahar polislerin gelmesiyle beraber büyük bir şok içine girmiştir. Kadın 72. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Kadın 71. son bölüm izleme linki...
Magazin 12 Kasım 2019 - 23:18

Kadın dizisinin son bölümünde; bir şekilde polislerin elinden kurtulmayı başarsalar da çok daha büyük bir tehlike onları beklemektedir. Çünkü Cem'in tencerelerinin peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Bahar ve Ceyda'ya daha yakın olmak için Enver'in terzi dükkanını kullanması ise onları daha da korkutmuştur. İşte Kadın 72. yeni bölüm fragmanı…

KADIN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

KADIN 71. SON BÖLÜM İZLE

Şirin'in Arif'e olan yakın tavırları Ceyda'yı iyice rahatsız etmeye başlar. Bahar, Arif'e kızmaya hakkı olmadığını düşündüğü için de bu olaya hiç karışmak istemez. Ama içinde garip bir his oluşmuştur. Ceyda ise Şirin'de bir şeyler olduğunun da farkındadır. Arif'ten son zamanlarda adeta nefret eden Şirin'in gerçekten planı nedir?

Arif'e karşı bir anda davranışları değişen Şirin'in aklında bir plan vardır. Arif'e daha yakın olmaya çalışan Şirin, bu şekilde Bahar'dan mı yoksa Arif'ten mi intikam almayı planlıyor?

Bahar ve Ceyda'nın Berşan'ın yardımıyla bulduğu iş ise Bahar'ı şüphelendirmiştir. Bir şeylerin ters gittiğini düşünse de çocukları için bu işten vazgeçmek istemez. Yeni tanıştığı yemek işinin patronu olan Cem ise çok ilginç bir karakterdir ve Bahar bunun farkına varmıştır.

İş ile ilgili iletişim kurduğu insanlar da onu daha çok şüphelendirmeye başlar. Bunun üzerine Bahar ve Ceyda'nın evine baskın olması onları daha çok korkutacak ve kafalarını iyice karıştıracaktır.

Son güncelleme: 07:48 - 13.11.2019