Kadın 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bahar, kaybolan Doruk’u bulabilecek mi? Kadın dizisi 7. son bölüm izle!

Kadın 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! 8. bölüme damga vuran olay Doruk'un kaybolması oluyor. Bahar büyük bir telaşla oğlu Doruk'u arıyor. Ancak neyse ki Doruk bir polis tarafından bulunuyor. 7. bölümde Hatice’nin hastaneden taburcu olmasının ardından her şey eski haline döner. Haberimizden yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtını bulabilir ve Kadın son bölüm özetini izleyebilirsiniz.

Kadın 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Bahar, kaybolan Doruk’u bulabilecek mi? Kadın dizisi 7. son bölüm izle!

Kadın 7. son bölümün ardından izleyiciler Kadın 8. yeni bölüm fragmanını araştırmaya başladı. Dram dolu sahneleriyle herkesin içine dokunan Kadın dizisi her yeni bölümde gelişmeler durmak bilmiyor. Son bölümde yaşanan sürpriz gelişmelerin ardından Kadın yeni fragmanı dizinin takipçileri tarafından heyecan içinde bekleniyor. Son bölümde Enver, Sarp'ın telefonunun Şirin'de olmasının şokunu hala atlatamamışken telefonda Şirin'in vapurdaki görüntülerini de görünce yıkılır. Peki Kadın 8. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak? İşte Kadın son bölüm özeti…

KADIN SON BÖLÜM ÖZETİ

Enver, Sarp'ın telefonunun Şirin'de olmasının şokunu hala atlatamamışken telefonda Şirin'in vapurdaki görüntülerini de görünce yıkılır. Hatice'nin hastaneden taburcu olmasının ardından her şey eski haline döner. Kadın dizisi son bölümü yayınlandığı anda aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

KADIN 7. BÖLÜM İZLE!

Şirin'in tüm davranışlarını alttan alan Hatice, Şirin'in isteği üzerine Enver'den Sarp'ın telefonunu almaya çalışır. Ama Enver, çoktan telefonu Bahar'a göndermiştir. Hatice telefonda Bahar'ın görmemesi gereken şeyler olduğunu düşünerek telefonun peşine düşer. Bunun üzerine telefona ilk ulaşan Bahar mı, yoksa Hatice mi olacaktır?

YENİ BÖLÜM FRAGMANI GELDİ Mİ?

Med Yapım ve MF Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği, sezonun en iddialı dizisi “Kadın”ın merakla beklenen 7. bölümü Salı akşamı izleyiciyle buluştu. Hande Altaylı’nın senaristliğini yaptığı, yönetmenliğini Merve Girgin’in üstlendiği ve dizinin başrollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar’ın paylaştığı dizi, sosyal medyada da büyük ses getirdi. İzleyici tarafından beğeniyle izlenen dizi, geçtiğimiz akşam Twitter’da #Kadın etiketi ile TT listesine girerek ‘en çok konuşulanlar’ arasına girme başarısını da elde etti. Kadın dizisi takipçileri yeni bölüm fragmanını araştıryor. Kadın 8. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

İŞTE KADIN 8. BÖLÜM 1. FRAGMANI


Hayatın içinde iki çocuğunun ağırlığını ve sevgisini yüreğinde coşkuyla taşıyan, onları fakirliğin ve yaşam mücadelesinin içinde güldürmeyi ve hayatın zorluklarına kendini siper ederek korumayı başaran bir annenin öyküsünü konu alan dizinin 6. bölümü için şimdiden nefesler tutuldu.

DİZİNİN KONUSU

Kocası Sarp’ın ölümünden sonra Bahar’ı hayata bağlayan iki şey vardır: Çocukları Nisan(7) ve Doruk (4). Onlarla elele verip hayatı bir oyuna, fakirliği eğlenceye, yokluğu neşeye çevirmeyi başarır. İnsanın yüzü güldüğünde kalbinin de onunla birlikte gülümseyeceğine inanır