Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
FOX TV yayın akışı: Kadın dizisi bu akşam neden yok? Kadın yeni bölüm ne zaman?
FOX TV yayın akışı: Kadın dizisi bu akşam neden yok? Kadın yeni bölüm ne zaman?
Sevilen dizi Kadın bu akşam neden yok sorusunun yanıtını belli oldu. Kadın dizisini bu akşam FOX TV yayın akışında göremeyen takipçileri neden yok, yeni bölüm ne zaman sorularının yanıtlarını arıyor. Her bölümü duygu dolu sahneleri ile tam not alan Kadın dizisi bu akşam yayınlanmayacak. FOX TV sevilen dizinin yerine 'Kan Kardeşler ' filmine yer verdi. Peki Kadın dizisi bu akşam neden yok? Yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte FOX TV yayın akışı ve sevilen dizinin bu akşam neden yayınlanmayacağının yanıtı....
Magazin 2 Ocak 2018 - 18:22

Kadın dizisi takipçileri yayın akışında yeni bölümü göremeyince büyük hüsrana uğradı. Google üzerinden Kadın neden yok, yeni bölüm ne zaman, final mi yapıyor aramaları yapmaya başladılar. FOX TV, yayın akışında bulunmayan dizi yerine sinema filmine yer verdi. İzleyciler heyecanla yeni bölüm ne zaman yayınalancak merak ediyor. Peki Kadın yeni bölüm bu akşam neden yok? FOX TV yayın akışında hangi program var?

KADIN BU AKŞAM NEDEN YOK?

Büyük ilgiyle izlenen Kadın dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlanırken, bu akşam yeni bölümü yayınlanmayacak. Yılbaşı tatili nedeniyle dizinin bu akşam olmadığı tahmin ediliyor.

KADIN YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Sevilen dizi Kadın yeni bölümü 9 Ocak Salı günü yayınlanacak. Haberimizden 11. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Son bölümde, Şirin'in sürekli telefon ile rahatsız etmesi Bahar'ın sinirlerini bozmaya başlamıştır. Jale ve Sinan'ın ısrarları üzerine hastaneye giden Bahar, hastanede karşılaştığı şüpheli tavırlardan sonra bir şeylerin ters gittiğini anlar. Bahar'ın hayattaki en büyük korkusu ise çocuklarını yalnız bırakma düşüncesidir. Tüm yaşanan şeylerden sonra Enver'in Şirin'e karşı şüpheleri her geçen gün daha çok artar ve eline Şirin ile ilgili bir koz geçer. İşte yeni fragman…


FOX TV YAYIN AKIŞI

10.00 Kaybolan Çiçekler

13.30 Kadın

16.00 Şevkat Yerimdar

19.00 Fatih Portakal ile FOX Ana Haber

20.00 Kan Kardeşler

22.30 Milyonluk Resim

23.30 Kan Kardeşler

Son güncelleme: 20:06 - 02.01.2018