Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kadın dizisinde kim öldü? Kadın son bölüm final etkisi yarattı!
Kadın dizisinde kim öldü? Kadın son bölüm final etkisi yarattı!
Kadın son bölümde yaşananlar soğuk duş etkisi yarattı. Sarp'ın yıllardır ailesinden uzak kalmasına sebep olan Nezir hamlesini yaptı. Sarp da ailesini korumak için harekete geçti. Ve büyük bir felaket yaşandı. İşte dün gece ekrana kilitleyen o sahne...
Sozcu.com.tr
Magazin 26 Aralık 2018 - 10:24

Kadın dizisi yeni yıl arası vermeden önce yayınladığı son bölümde adeta sezon finali heyecanı yaşattı. Bahar ve çocukları korumak isteyen Sarp eve geldi. Bahar’ı ve çocukları dışarı çıkardı. Onlar kurtulmayı başardı ama evde biri vuruldu. Arif’in şaşkın bakışları arasında yaşanan bunca olaydan sonra vurulanın kim olduğu görülmedi. Sadece Nezir’in adamlarından biri ‘kadın öldü’ dedi. Olay günü evde 3 kadın var. Ceyda, Hatice ve Yeliz…

KADIN DİZİSİNDE NEFES KESEN SAHNE: ‘KADIN ÖLDÜ!’

Nisan’ın Ateş’i çıkıyor. Ceyda, Arif’i arıyor ve yardım istiyor. Ama Arif de o sırada babasını hastaneye götürüyor. Sarp gelip, alelacele Bahar ve çocuklar götürmek istiyor. Açık kalan telefonda Arif de her şeyi duyuyor. Bahar, ‘seninle hiçbir yere gitmem’ diyor.

kadin-yeni-bolum

Sarp, Bahar’a yalvararak her şeyi anlatacağını söylüyor. Bahar arkasında kimseyi bırakmak istemiyor. Yeliz, Ceyda ve Hatice’nin desteği ile Sarp Bahar’ı ikna ediyor. Hızlıca giyinip çıkıyorlar. O sırada Nezir’in adamları da apartmandan içeri giriyor. Sarp ve Bahar bağrışmaları duyuyor. Hatice Bahar’ın evde olmadığını söylüyor. O sırada Sarp silahı ile dışarı çıkıp kapıdaki adamı etkisiz hale getiriyor. Bahar da çocuklarla beraber sessizce dışarı çıkıyor. Bahar tam çıkışta Arif’le de karşılaşıyor. Ama hızlıca arabaya biniyor. Sarp, Bahar ve çocuklar gittikten sonra Nezir’în adamları koşarak dışarı çıkıyor. Ve ‘kadın öldü’ sözü duyuluyor. Evde Ceyda, Yeliz ve Hatice var. Kimin vurulduğu yeni bölümde netleşecek.

İşte o sahne;


İZLEYİCİ TWEETLERİNDEN BAZILARI;

kadin
kadin-dizisi
kadin-yeni

Son güncelleme: 10:52 - 26.12.2018
Etiketler